Bilgemed İş Başvurusu

Özellikle ülkemizde iş güvenliği konusunda eksikliklerin bulunduğu tüm halkımız tarafından az veya çok bilinmektedir. Bilgemed, bu eksiklikleri gidermek için çıktığı yolda emin adımlarla en bilinçli çalışanları ve geleceğe dönük misyonu ile devam etmektedir. Çalışanlar olarak en çok istenilen ve haklarının olduğunu iddia ettikleri güvenlik konusunda son yıllarda çok ilerleme kaydedilmiş hatta bu alanda meslekler bile üretilmiş ve eğitimler verilmeye başlanmıştır. Çok eski zamanlarda tüm sektörlerde çalışan işçiler ve personeller için herhangi bir şekilde güvenlik söz konusu olmamaktaydı. Bundan sürekli şikâyetçi olan çalışanlar canlarının tehlikeye atılamayacak kadar değerli olduğunu belirterek faydalanmak istedikleri güvenlik imkanları olduğunu hatırlatarak bazı sektörlere özel olarak seslenmekteydiler. Fakat en azından ülkemiz açısından eksiği olan bu açığı kapatmak amacıyla tüm sektörler birleşerek meslek alanı bile oluşturduğu bu önemli konu için özel firmalar yönetimine alınmaktadır.

Bilgemed, bu firmalar arasında en çok bilinen ve tercih edilen kurum şu anda güncel olarak Bursa, İstanbul ve İnegöl bölgelerindeki şubelerinde aktif olarak hizmet vermektedir. Ve sektörlerde çalışan tüm işçilere, işverenlere iş sağlığı ve güvenliği konusunun ne kadar önemli olduğunu açıklayarak bunun önemini kavratmak için her geçen gün daha da çok uğraşan bir firma olarak karşımızda olmaktadır. Ve bu kadar çabanın karşısında yapılması gereken en doğru şey destek olarak bu alanda tüm sektörlerin güvenliğini sağlatabilmektir.

Bilgemed İletişim Bilgileri
Adres; Esentepe Mah. Kore Şehitleri Cad. Seçkin İş Merkezi No:11 Kat:3 Zincirlikuyu-Şişli / İSTANBUL

Bilgemed Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgemed firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilgemed insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ