Bilgem Koleji İş Başvurusu

Elazığ’ın en önde gelen eğitimcilerinden ve özel okulculuğun bu ildeki öncüsü olarak sayılan kurucumuz Mehmet SERTDEMİR bu eğitim yuvasını 1990 yılında Bahçelievler’de mütevazi küçük ama bir o kadar da şirin bir binada eğitim ve öğretime başlatılmıştır. Özel Bilgem Okulları yani halk arasında Bilgem Koleji olarak bilinen kurum 1994 yılında Elazığ Baskil Karayolu üzerinde de yeni başka ek bir bina ile eğitim hedeflerine devam etmektedir. Üstelik buradaki okul, 7400 m²’lik kapalı, 2600 m²’lik ise açık yani toplam 10 000 m²’lik bir kampüsten oluşmaktadır. Ve bu okul eğitim alanında hizmetine büyük bir şevkle devam etmektedir. Okul, bu kadar kısa bir zaman diliminde mezun olan ve halen burada eğitim görmeye devam eden öğrencileriyle gurur duymaktadır ve onların her zaman destekleyerek halen arkalarında durmaktadır.

Her yıl içinde eğitim alanında öğrenciler için yapmış olduğu yeniliklerle tüm halkın takdirini toplamayı başaran okulu, profesyonel eğitim ve öğretim kadrosuyla Elazığlıların eğitim hizmetinde fedakarca çalışmalarına devam etmektedir. Tüm öğrencilerini; araştırmacı, sorgulayıcı, üretici ve özgür düşünebilen ve bireysel başarıyı hedefleyen bireyler olarak yetiştirebilmek en büyük hedefleri arasındadır. Öğrencilerine çevreyi ve canlıları tanıma, sevme ve onları koruma bilinci kazandırmanın da önemi bilen Bilgem Koleji, yapacakları tüm etkinliklerde bünyesinde okuyan tüm öğrencilerin bilgiye ulaşmaları, yaptıkları uygulamaları günlük yaşantılarına da yansıtmaları için onlarla el ele çalışmayı çok severek gerçekleştirmektedirler.

Bilgem Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Özel Bilgem Okulları, Baskil Yolu, 10. Km, Merkez / Elazığ

Telefon: 444 7 687

 

Bilgem Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilgem Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilgem Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ