Bilge Kağan Koleji İş Başvurusu

Bedrettin Dalan tarafından ilk eğitim öğretim binasının temellerini 1985 yılında atan Bilge Kağan Koleji, eğitim kalitesinde her zaman en üst konumda olan bir anlayış ve misyon ile hareket etmektedir. Eğitim anlayışında Atatürk ilke ve inkılaplarına çok önem veren ve öğrencileri yetiştirirken de eğitim faaliyetleri arasında vatanını ve milletini seven bir gençlik yetiştirmek en büyük hedefleri arasındadır. Eğitim açısından kullandıkları tüm kaynaklar en güncel ve en başarılı konu anlatımları ve soru bankalarını eğitim açısından öğrencilerinin yararlanmasını sağlamaktadırlar. Ayrıca Bilge Kağan Koleji olarak öğretmen seçimlerinde de her zaman seçici ve bir o kadar da en başarılı ve idealist, geleceğe dönük planları sağlam olan eğitimcileri bünyesinde çalıştırmayı gaye edinmişlerdir.

Bu kadarla da kalmayarak okulun bulunduğu konumdan yararlanarak öğrencilere ders dışındaki her faaliyete de katmak istemektedirler. Okul İstanbul’un en çok beğenilen ve gerçekten manzarası ile insanın içini açan, deniz manzarası ile şenlik niteliğinde bir yer olan Florya’ya konuşlandırılmıştır. Bu mevkiden en fazla ne kadar yararlanılabilirse her türlü imkânı öğrencilerine sunmuşlardır. Mesela; bünyesinde bulundurdukları havuz, spor salonları, okulun bahçesinde her oyun için ayrı ayrı parçalara ayrılmış kocaman bir boş alan, okulun kulüpleri, her türlü gezi faaliyetleri okulun öğrencileri için sunduğu fırsatlardan sadece bazılarıdır. Geleceğe en kaliteli ve bir o kadar da emin adımlarla ilerlemeyi başaran gençleri yetiştirmek bu kolejin en büyük vizyonudur.

Bilge Kağan Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Acıbadem Mah. Bağ Sok. No:8 Acıbadem Kadıköy İSTANBUL

 

Tel: 0216 325 30 75

Eposta: acibadem@istek.k12.tr

Bilge Kağan Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilge Kağan Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilge Kağan Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ