Bilge Hastanesi İş Başvurusu

Sağlık sektöründe toplumun tıbbi bakım ve tedavi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla 2000 yılında kurulan Bilge Hastanesi, sağlık sektörüne ilk adımını İstanbul Küçükköy’de atmıştır. Gün geçtikçe her başarısına yenilerini katan hastane bünyesinde çalıştırdığı doktorları sayesinde en başarılı hastaneler arasına girmeyi başarmıştır ve 2006 yılında “Bebek Dostu Hastane” ödülünü almaya hak kazanmıştır. En başarılı hekimleri çalıştırdığı söylenen özellikli 2 Ameliyathane, 2 Doğumhane, 28 Hasta Odası, 20 Poliklinik, 10 yataklı Yeni Doğan Yoğun Bakım Ünitesi, Endoskopi ünitesi, Tomografi, 24 saat Acil ve Ambulans hizmeti, Yoğun Bakım, Güvenlik, Eczacı ve bundan başka daha 200’ü aşkın personeliyle 15 yıldan beri büyük bir aile olarak yoluna devam etmektedir. Bundan da ayrı olarak her türlü branşta hizmet veren Bilge Hastanesi; Kadın Hastalıkları & Doğum, Dahiliye, Çocuk hastalıkları, Genel Cerrahi, Diş, Acil, Ambulans, Yeni Doğan Yoğun Bakım, Anestezi branşları 24 saat olmak üzere dahili ve cerrahi bir çok branşta uzman kadrosu ve bunun da yanında modern tıbbi cihazları ile sağlık sektöründeki hizmetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Eğitimli personeliyle takım çalışmasını da birleştirerek en iyi kaliteli hizmeti tüm halka sunabilmek en büyük gayeleridir. Hasta güvenliğine ve memnuniyetine çok önem vermektedirler. Ellerinde bulundurdukları tüm kaynakları en verimli şekilde kullanarak tüm alanlarında ve branşlarında Türkiye’de aranan bir hastane olmayı başarmıştır.

Bilge Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şemsipaşa Mahallesi 56. Sokak No: 2 Küçükköy / G.O.Paşa İSTANBUL

Tel: 0212 617 95 75

Bilge Hastanesi Kariyer Olanakları
Hastane insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilge Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Bilge Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ