Bilge Güvenlik İş Başvurusu

Bilge Güvenlik Hizmetleri yıllardır hizmet anlayışını Türk toplumu için gün geçtikçe daha da geliştirerek yoluna devam eden bir güvenlik ve koruma şirketidir. Geçmişine baktığımız zaman kurumun 2004 yılında 5188 sayılı özel güvenlik hizmetlerine ait kanunun yürürlüğe girmesinden sonra güvenlik sektöründe ilk adımlarını atmıştır. Ve her geçen gün de hızlı bir büyüme kaydetmiştir. Bu ilerleme kaydetmesini disiplinli, dürüst, ilkeli, seçkin ve eğitimli personel ile çalışmasına bağlı olarak kazanmış bulunmaktadır.

Hizmetlerinde kullandığı tercihleri ve kaliteli hizmet anlayışı sayesinde güvenlik sektöründe öncü şirketler arasında kendine yer bulmayı başarabilen Bilge Güvenlik, kamu kurum ve kuruluşları, her türlü işyeri, kişiye ait konutlar, tesis, plaza, site, depo, fabrika, hastane, okul, alışveriş merkezleri, tarihi yapılar, ticaret merkezleri, havaalanları, spor tesisleri, üniversiteler, diğer eğitim kutum ve kuruluşları ve açık alanlarda 24 saat hizmet vermeyi kendine misyon edinmiştir. Vizyonuna göre bu güvenlik firması sektörle ilgili tüm teknolojik gelişmeleri de en yakından takip etmekle beraber aynı zamanda bu teknoloji içinde farklı hizmetlerde de bulunmaktadır. 2004 yılından günümüz şartlarına kadar Türkiye’nin doğusundan batısına kuzeyinden güneyine kadar uzanan geniş bir hat üzerinde bulunan çeşitli illerinde projeler yürütmektedir. Güvenlik sektöründe ise çok merkezli bir yönetim anlayışına sahip olan önemli bir know-how terimine sahip bir kurum olarak gelecek yıllara da yönelik yeni hedefler belirlemektedir.

Bilge Güvenlik İletişim Bilgileri
Adres; Evren Mh. Gülbahar Cd. Şener Sk. No:3 Bağcılar/İstanbul

Bilge Güvenlik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilge Güvenlik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilge Güvenlik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 6 YORUM
 1. Mehmet dedi ki:

  Tranvay metro Marmaray girmek istiyorum ögg kimlik var sılahlı tecrübeliyim

 2. Mehmet cihan Akçora dedi ki:

  5188 silahlı memur 17 senedir çalışıyorum silahlı sertifika var tecrübe sahibiyim Pendik yönetim kurulu başkanı kendisi ile görüştüğümüz halde hala beklemedeyim murat 03 77 bir projede beni değerlendirin ak partiye üyeyim amirim alındı murat çal yardımcı olsanız sevinirim metro yada banka olabilir İs ağaç a.ş olabilir inşallah Mustafa bey yardımcı olursunuz Cumhur başkanım ile inşallah görüşeceğim lütfen yardımcı olun ne kadar doldurdum dikkate alınmadı m eğer açık bir durum varsa yardımcı olun inşallah hayat şartları ağır oy verdim mükafatı göreyim

 3. Mehmet cihan Akçora dedi ki:

  5188 silahlı memur silahlı sertifika var 17 senedir çalışıyor um is arıyorum tecrübe sahibiyim banka güvenliği metro güvenliği adliye güvenliği olabilir nedense sertifika olduğu halde değerlendirmeye alınmadı m refarans yönetim kurulu başkanı pendik mustafa çimen bekliyorum acaba bir gün şans bana gulecekmi

 4. HASAN GÖK dedi ki:

  SELAMIN ALEYKÜM, HASAN GÖK. SİLAHSIZ GÜVENLİK KARTIM VAR. ARNAVUTKÖY’DE OTURUYORUM. TECRÜBEM VA,R GÜVENLİK İŞİ ARIYORUM.

 5. Sadi SEZGIN dedi ki:

  KARTAL’da ikamet ediyorum.SİLAHLI kimlik kartım var,2020 süreli.acil işe ihtiyacım var,yardımcı olursanız sevinirim.

 6. mustafa önal dedi ki:

  Durumum iyi değil. Güvenlık sertifikam yok. İşe alsanız başvursam olur mu?

BİR YORUM YAZ