Bilfer Madencilik İş Başvurusu

Bilfer Madencilik Anonim Şirketleri, yaklaşık 60 yıl önce madencilik sektörüne giriş yapmıştır. İlk olarak Hatay’da kurulan şirket, daha sonra işlerin artması ve iş alanının genişlemesiyle büyüyerek özellikle Güney Doğu Anadolu bölgesinde yayılmıştır. İskenderun-Maraş, Güleman- Elazığ, Sivas-Erzincan, Adana-Kayseri gibi yerlerde yeni yapılandırmalar oluşturarak ilk olarak Türkiye çapında ismini duyurmayı hedeflemiştir. Ayrıca krom madenciliğinin sayesinde uluslar arası bir şirket haline gelerek, ismini yabancı pazarlarda da duyurmayı başarmıştır.

Bilfer madencilik, krom madenciliğinin yanı sıra demir cevheri konusunda da özel sektörün yapı taşlarından biri haline gelmiştir. Özellikle 1960lı yıllarda yerel pazarda madencilik konusunda lider şirket pozisyonuna geçmiştir. Gün geçtikçe büyüyen ve genişleyen işlerine paralel olarak ürünlerinin kalitesi ve çeşitliliği de artmıştır. Bilfer Madencilik Turizm Genel Müdür Yardımcısı olan Ergün Tuncer, 2012 yılında şirketlerinin 28 milyon dolarlık ciro yaptığını ifade ederek, ne kadar başarılı olduklarını kanıtlamıştır. Dünya çapında kaliteli demir ve krom cevheri konusunda kalıcı lider olarak Bilfer şirketleri görülmektedir. Özellikle Çin’de oldukça büyük bir marka haline gelen Bilfer Madencilik, özellikle 2004 yılından beri Çin’deki büyük hammadde taleplerini karşılamaktadır. Bu konuda da yine uluslar arası bir başarıya sahiptir. ÇED onaylı üretimleri ve projeleri hala devam etmektedir. Birçok konuda lider şirket oldukları halde, çalışmayı asla bırakmadan daima daha iyi olmak için kendilerine yalnızca kendilerini rakip görmektedirler. Bunlar da başarıya hızlı bir şekilde ulaşmalarını sağlamaktadır.

Bilfer Madencilik İletişim Bilgileri
Adres; ATAÇ SOK. NO:35 D:6 ÇANKAYA / ANKARA

Bilfer Madencilik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilfer Madencilik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilfer Madencilik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ