Bilfen Koleji İş Başvurusu

Bilfen okullarının kurucusu olan Osman Öztürk, 1972 yılında eğitim-öğretim sektörüne Ortaköy’de Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi ile başlamıştır. Bu şekilde 1988 yılına kadar devam eden kurucu, 1988’den bu zamana kadar Bilfen ismiyle okulculuk hizmetine devam etmektedir. Bilfen okulları, anaokulundan üniversite hazırlığa kadar minimum 12 yıl hizmet veren okullar zinciri olarak bilinir. Günümüzde 15 lise, 17 ilkokul, 15 ortaokul ve 30 anaokulu ile toplam 77 okula sahip olan Bilfen Koleji, her geçen gün büyüyen bir aile haline gelmiştir.

Bilfen okulların ilk amacı, öğrencilerini en temelden alarak eğitip onları topluma kazandırmaktır. Bu amaçla, okullarını ve sınıflarını son teknolojilerle birer eğitim yuvası haline getirmiştir. Her geçen yıl başarısına başarı katan okullar, gurur tablolarıyla ismini her yerde görebileceğimiz okullar durumuna gelmiştir. Öğretmen kadrosu ve uzman personelleriyle eğitim sektöründe adeta bir marka olan Bilfen Koleji, öğrencilerine yalnızca ders vermez, onları sosyal hayata da hazırlar. Spor tesisleri, etkinlikleri, konserleri ve okul kulüpleriyle öğrencilerine yeni hobiler kazandırır ve bu sayede kültürlü bireyler yetiştirir. Kurucularının ‘Eğitim ciddi bir iştir, bilmekten öte ona gönül vermek gerekir’ sözüyle yola çıkan okullar, bu uğurda gerekirse gece gündüz çalışarak yaptıkları işe bağımlılıklarını korumayı başarmışlardır.

Sosyal sorumluluk projeleri, yabancı dil kursları ve aylık dergileriyle öğrencileri mesleki bilgi edinme konusunda bilgilendirerek üniversite tercihlerine de zemin hazırlarlar. Ayrıca okulun rehberlik servisi de her konuda öğrencilerinin yardımına koşarak, onları her zaman takip ederler.

Bilfen Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Üçpınarlar Cad. No:89 D:2, Üsküdar / İstanbul

Telefon: (0216) 544 99 00

Bilfen Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilfen Kolejinde kariyer yapabilirsiniz. Bilfen Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ