Biletix İş Başvurusu

Biletix, internet üzerinden konser, tiyatro gibi etkinliklere bilet sağlayan bir şirkettir. Çağrı merkezi ve perakende satış noktaları aracılığıyla Türkiye’nin her noktasına bilet satışı sağlayan Biletix, bu konuda oldukça başarılıdır. Biletix, bir Live Nation Entertainment şirketidir. Live Nation Entertainment de e-ticaret ve canlı etkinlik konusunda rakiplerine fark atan bir firmadır ve birçok kolu vardır.

Biletix, müşterilerine müzik, spor, sahne sanatları, aile eğlencesi, eğitim ve müze konularında hizmet verir. Türkiye’de gerçekleşen en büyük konser organizasyonlarının biletlerine Türkiye’nin neresinde olursanız olun Biletix sayesinde sahip olabilirsiniz. Ayrıca üyelerine bazı konserlerde indirim yapmaları da, Biletix’den bilet almanın avantajları arasında yer alıyor. Spor olarak da futbol ve basketbol gibi önemli sporların maçlarına alacağınız biletleri Biletix’den temin edebilirsiniz. Sahne sanatlarının her dalı için de bilet bulabilmeniz mümkündür. Tiyatrolar, gösteriler, bale gösterileri ve stand-uplar için olan biletlerin de yer aldığı Biletix, sanat tutkunlarının favori şirketlerinden biri olmayı başarmıştır. Etkinliklerin dışında, gönüllü olabileceğiniz sosyal sorumluluk projeleri, eğitimler, sergiler ve müzeler de Biletix aracılığıyla gerçekleştirilebilir. Bunların yanında Biletix’in özel günlerde sevdiklerinize armağan etmeniz için hazırladığı hediyekart da oldukça güzel bir projedir. Bu proje sizi hediye düşünme derdinden kurtararak sevdiklerinizi mutlu etmenizi sağlar.

Gördüğünüz gibi Biletix, Türkiye’deki tüm etkinlikler için bilet almanıza yardımcı olup size büyük bir hizmet vermektedir. Ayrıca internet sitesi üzerinden canlı destek almanız da mümkündür.

Biletix İletişim Bilgileri
Adres; Ayazağa Mah. Ayazağa Yolu Çelik İş Merkezi B Blok No:3 Şişli, İstanbul

Tel: +90 (850) 755 5555

Biletix Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biletix firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biletix insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. neşe dedi ki:

    işe girmek istiyorum.

BİR YORUM YAZ