Bileşim A.Ş. İş Başvurusu

Bileşim A.Ş, Türkiye’deki kartlı ödeme sistemleri arasında hizmet veren, kuruluşu olan 1998 yılından itibaren Türkiye’de daha önce denenmemiş şeyleri deneyerek yeni ilkler ile başarısına başarı katan bir şirkettir. T.C Ziraat Bankası ve Halk Bankası ile sermaye ortaklığı yaparak çalışmalarını sürdüren şirket, 2013 yılının temmuz ayından beri de Halk Bankası A.Ş bağlı ortaklığı ile katlı ödeme sistemleri sektöründeki başarısını arttırmıştır.

Çatısı altında birçok hizmet bulunmaktadır. Bu hizmetler bankalar ve finans kuruluşları tarafından tercih edilmesinin ilk nedenlerinden biridir. Hizmetleri arasında ATM, üye iş yeri, saha destek operasyonları, çağrı merkezi, geçiş sistemi, kredi kartı ve banka ofisleri bulunmaktadır. Aynı anda birden fazla hizmet verebilmesi, hem işleri hızlandırma konusunda hem de daha çok iş alma konusunda avantajdır. Şirket, ilk kurulduğu günden bu yana müşterileriyle aralarındaki ilişkilere çok önem vermiştir. Müşterilerine profesyonel bir hizmet vermek için ise, çalışanlarının mesleki gelişim, kariyer ve sosyal hak gibi konularda desteklemiş ve onların donanımlı birer çalışana dönüşmesi isin çaba göstermiştir. Hedeflerinde her zaman iyi olmak değil, en iyi olmak yer alan şirket, yenilikçi ve ilerici bir çalışan kadrosunu oluşturup sektörde tek olmayı amaçlar. Bu amaçla kendi belirlediği bir yol haritası vardır ve şirket işleri bu yol haritasına göre gerçekleşir.

Profesyonel yönetim kurulu ve çalışanları ile kartlı ödeme sistemlerinde öncü olan Bileşim A.Ş. , yaratıcılık ve yenilik olarak her zaman rakip şirketlerinden önde olmayı başarmıştır.

Bileşim A.Ş. İletişim Bilgileri
Adres; Mecidiyeköy Mah. Büyükdere Cad. No:82 Kat: 6-7 34387 Şişli / İstanbul

Tel : +90 216 558 22 00 pbx
Faks : +90 216 456 89 07

info@bilesim.net.tr

Bileşim A.Ş. Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bileşim A.Ş. firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bileşim A.Ş. insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ