Bilecik Çimento Fabrikası İş Başvurusu

2008 yılında temellerinin atılmasıyla iş hayatına giriş yapan Bilecik Çimento Fabrikası 2010 tarihinden itibaren üretimlerine başlamıştır. İlk üretimi klinkerdir. Çimento üretimi ve satışında 3 bölgenin bazı kısımları ile beraber çalışan Sançim Çimento Fabrikası, Güney Marmara, Kuzey Ege ve Orta Anadolu bölgelerinde isminden söz ettirmeyi başarmış fabrikalar arasında yer alır. 4 tane hazır beton tesisi olan Sançim Çimento Fabrikası, farklı konumlardan hazır beton talebiyle fabrikayla iletişime geçen müşterilerinin hepsine hizmet etmekte ve gelecekte bu hizmet ağını büyütmek istemektedir.

Bilecik Çimento Fabrikası’nın ilk amacı doğaya zarar vermemektir. Bu konuda Türkiye’nin en kaliteli ve doğaya uygun çimentolarını üreterek bir marka yaratmayı başarmıştır. Ayrıca topluma ve ticarete katkısıyla da bilinir. Mermer ocaklarından artan ve doğada birikerek doğaya kalıcı bir zarar veren mermerlerin atık parçalarını çimento üretirken hammadde olara kullanır. Bu özellik Türkiye’de bir ilke öncülük yapar ve özellikle doğaseverler tarafından ve bazı sivil toplum örgütleri tarafından beğeni ve takdirle takip edilir. Bilecik Sançim Çimento Fabrikası’nın tüm ülke tarafından benimsenmesinin nedeni doğaya zarar verecek atıkların ülke ekonomisine kazandırılması ve hammadde olarak kullanılmasıyla daha sağlam ve kaliteli üretimler yaparak güvenilir ticarette büyük bir rol oynamasıdır.

Hem bölge olarak hem de daha geniş alanların pazarlarında sektörünün en güvenilirler listelerinde zirveyi oynamak hedefini taşıyan Bilecik Çimento Fabrikası, ‘Sançim Beton’ markasıyla bu hedefine hızlı adımlarla tırmanmaktadır. Kısa sürede büyük gelişim gösteren fabrika, gerek işçileri gerek idari personelleri gerek mühendisleriyle vizyon ve misyon değerlerine sahip çıkarak onlara göre üretim yapmaya devam etmektedir.

Bilecik Çimento Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Taşçılar Köyü 2651 Parsel Pafta No:2 BİLECİK

Telefon 228 243 42 08

Bilecik Çimento Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bilecik Çimento Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bilecik Çimento Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ