Bildirici Marketler İş Başvurusu

Ankara’da yer alan marketlerin en çok tercih edilenleri arasında olan Bildirici marketler, kalite ve fiyat konusunda her zaman tam puan almayı başarmıştır. Ankara’da toplam 20 mağazasıyla hizmet veren market, modern marketçilik konusunda uzmandır. Sincan, Etimesgut, Eryaman, Batıkent, Ostim, Demetevler, Etlik, Cebeci ve Çankaya gibi birçok semtte Bildirici Market bulabilmek mümkündür.

Misyon olarak, müşterilerine en kaliteli ürünleri sunmayı amaçlayan market, kalite fiyat performansına da oldukça önem vermektedir. Hem kalite hem de uygun fiyat olması da müşterilerinin Bildirici Marketi seçmesi için en önemli nedendir. Vizyon açısından baktığımızda ise, en çok önem verdikleri konu şüphesiz gıda güvenliğine uygunluktur. Hijyenik koşullarda oluşturulan satış alanları ayrıca çevreye de zarar vermemek için ustalıkla tasarlanmıştır. Yer aldıkları bölgelere katkı sağlamak amacıyla, düzgün ve temiz bir tasarıma sahiptir. Ankara ekonomisine de katkıda bulunmak amacıyla, Ankara’ya ve Türkiye’ye yaraşır marketler hedeflemektedir. Personelleri de özenle seçilerek müşterilerine iyi hizmet vermek için üst düzey yöntemler belirlemektedirler. Bünyesinde yer alan personeller oldukça profesyoneldir.

Sektöre girişi 1936 yılına dayanan marketler, ilk olarak Şanlıurfa Siverek’te iş hayatına başlamıştır. Daha sonra 1980 yılında Ankara’ya geçerek toptan gıdada büyük işler başarmışlardır. 1993 yılından beri de Ankara’da perakendeciliğe ilk adımlarını atarak şuan bulundukları konuma gelmeyi başarmışlardır. Her geçen yıl büyüyen Bildirici Marketler, uygun fiyat ve kalite garantileriyle Ankaralıların hizmetindedir.

Bildirici Marketler İletişim Bilgileri
Adres; İstanbul Yolu 27.Km No:27 Sarayköy – Kazan / ANKARA

Bildirici Marketler Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bildirici Marketler’de kariyer yapabilirsiniz. Bildirici Marketler insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ