Bika İş Başvurusu

Bika, Renault ve Dacia markalarının satış ve servis hizmetleri yapan ayrıca araç kiralama ve sigorta işlemlerine de yardımcı olan bir şirkettir. Kuruluşu 1993 yılında İstanbul’da gerçekleşen şirket, günümüzde hala otomotiv şirketleri arasında saygın bir yere sahiptir. Şirket, kurulduğu yıldan beri ortaklıklarını değiştirmektedir. Mevcut ortaklıklar gerçekleştiği zaman hem yerini hem de işlerini sabitlemiştir.

Bika İstanbul Mecidiyeköy’de başladığı iş serüvenini Mimar Sinan Büyükçekmece’de sürdürmektedir. Ayrıca Beşiktaş ve Soğanlık’ta yer alan iş yerleri kapatılarak tamamen Büyükçekmece’de yer alan plaza kullanılmaya başlanmıştır. Daha sonra artan işlerle beraber Esenyurt’ta da bir iş yeri açarak şirketi büyütmüştür. Ayrıca şuan da Haramidere’de yeni açılacak olan iş yerinin temelleri atılmıştır ve çalışmaları hala devam etmektedir. Şirket, ortaklıklarını sürdürerek 1997 senesinden beri ortalama 40 bin müşteriye son model ve sıfır araçları ulaştırmıştır ve sıfır arabaların yanında bir de ikinci el sektörüne de hızlı bir giriş yapmıştır. Hızlı bir giriş yapmasının sebebi ise araçları müşterilerinden alarak onları tekrar bakımlı hale getirip 1 yıl garanti avantajıyla satışa çıkarmalarıdır. Bu fikirle sektörü oldukça canlandırmayı hedefleyen şirket, oldukça başarılı olmuştur. Şirketin birçok hedefi ve amacı vardır bunlardan bazıları; şeffaflık ve müşterilerin güvenini kazanmak, dürüst ticaret, samimi çalışanlarla müşterilerle olan ilişkilerde profesyonellik ve vergilerini zamanında ödemek bu sayede ülkenin gelişimine katkı sunmaktır.

İletişim numaraları, adres bilgileri ya da canlı destek sayesinde Bika ile iletişime geçmek oldukça kolaydır.

Bika İletişim Bilgileri
Adres; Merkez M. D100 Karayolu Üzeri No:77 Mimarsinan Büyükçekmece İstanbul

Bika Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bika firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bika insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ