Biga Can Hastanesi İş Başvurusu

Hastanemiz 2006 yılında Biga’nın yatırımcı grupları ve doktorlarımız bir araya gelerek özel hastane projesini şekillendirmiş ve hayata geçirmişlerdir. İki yıl gibi bir sürede inşaat süreci iç teknik donanım ve tün kadromuz tamamlanmış olup hastanemiz faaliyete geçmiştir. Bölge hastanesi olma yolunda emin adımlar ile ilerleyen Biga Can Hastanesi Biga-çan-yenice-Gönen-Lapseki ilçelerini kapsayan kaliteli sağlık hizmetini vermeyi hedefledik ve çalışmalarımızı bu yönde başlattık. Hastanemizin tüm odalarında merkezi klimatizasyon bulunmaktadır. Güvenlik sistemi ile sürekli kontrol altında tutulmaktadır. Hastanemizde ayaktan muayene yatak tetkikleri ve tedavi hizmetleri bulunur.

Biga Can Hastanesi Türkiye Cumhuriyeti sağlık mevzuatına tabidir ve yönetmeliklere uygun çalışılmaktadır. Kurucularımız İhsan ÇAKIR, Dahiliye uzmanı Dr. Salim TOPSEVER, Kadın Hastalıkları Doğum Uzmanı Op. Dr Necmettin HURKU, Nöroloji Uzmanı Dr. Cahit UĞUR, Acil Sorumlu Hekimi Dr. Yalçın SIĞIRCI, Diş Hekimi Dr. Salih YENİGÜN, Mali Müşavir Rahamettin ÇETİN, Acil Hekimi Dr. Suat APUŞOĞLU’dur. Yönetim organımız Yönetim Kurulu Başkanı İhsan ÇAKI, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Sedat ÇAKIR, Yönetim Kurulu Üyesi (Genel Müdür)Hatko CANTÜRK, Yönetim Kurulu Üyesi (Medikal Direktör) Feza ŞEN Yönetim Kurulu Üyesi (Başhemşire/Hastane Direktörü) Bahar KARADAL’dır. Hastanemizde uzman ve güler yüzlü sağlık çalışanlarıyla tıp teknolojisinde ileri gelen donanımı hastalarına sunan hasta odaklı anlayışıyla bölge halkına hizmet vermekteyiz.

Biga Can Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Şirintepe Mahallesi Kalafat Cad. No:3 Biga / ÇANAKKALE

Tel: +90 286 317 05 30

E-posta: bilgi@bigacan.com

Biga Can Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biga Can Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Biga Can Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ