Bifa Bisküvi İş Başvurusu

Firmamız 1962 yılında kurulmuş olup kısa sürede gelişip büyüme sağlamıştır. Bifa bisküvisi Türk bisküvi sektöründe öncü konumunu korumuştur. Firmamız her zaman insan sağlığı, hijyen ve çevre koşullarını dikkate alarak ürünlerimizi bütün hassasiyetlere riske atmayacak şekilde yüksek kalite ile üretiyoruz. Bu sebeple uluslararası gıda kalite yarışmalarında bir altın ve iki gümüş madalyasına laik görülmüştür. Firmamız uluslararası ihracatçı olup dünya çapında müşteri kitlesine sahiptir. Bifa bisküvisi Cezayir’de kurmuş olduğumuz fabrikamız ile ürünleri yerel pazar ve komşu ülke pazarları ile buluşuyoruz. Bütün ürünlerimiz için K-  K-Q TSE ISO9000, Ç-E TSE ISO14000, HACCP, TSE ve Helal sertifikaları ve kek ürünleri için TSEK sertifikasına haizdir. Ayrıca bir un fabrikası, bir kağıt ambalaj fabrikası ve soğuk hava depolarına sahibiz ve bu sayede bisküvi ve şekerleme ürünleri için kullanılan ham maddelerin önemli bir kısmını kendi bünyemizde imal ediyoruz.

Şirketimiz 2000-2001 öğretim yılında 22 derslikten oluşan Özel Babaoğlu İlköğretim Okulunu hizmete açtık. Ayrıca şirketin personeli ve çocuklarının kullanımı için sosyal tesisleri hizmete açmış bulunuyoruz. Kültürel ve eğitim de önemsediğimiz konular içerisindedir. Milli Eğitim Bakanlığı’nın da onayladığı bir lisemizde mevcuttur. 220 metrekarelik bir konut projemiz de vardır. Ayrıca spor olayları ve sponsorluk ve yerel genç yeteneklerimizi geliştirmeleri için imkanları sağlamak gibi faaliyetleri yürütüyoruz. Amacımız; değişen ve gelişen ekonomi şartlarına uyum sağlayarak mükemmeliyetçi bir prensiple üretim yapmaktır. Kalite ve güvenlik standartlarımızı sürekli geliştiriyoruz.

Bifa Bisküvi İletişim Bilgileri
Adres; Mall of İstanbul Ofis Bloku Kat: 14/116 Ziya Gökalp Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No : 7 Başakşehir / İSTANBUL

Tel: (+90338) 213 24 90
Fax: (+90338) 213 26 95
E-Mail: bifa@bifa.com.tr

Bifa Bisküvi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bifa Bisküvi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bifa Bisküvi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. dursun bulakca dedi ki:

    iş başvuru formu için nereye başvurmam gerekli

  2. döndü bulut dedi ki:

    01.10.1962 KARABÜK Doğumluyum ssk lı olarak 20 yıllık iş tecrübem var GÜNEŞLİ YENİBOSNA ŞİRİNEVLER Civarında çaycılık büro temizliği yemek dağıtımı paketleme gibi iş aramak tayım ilginize teşekkürler Saygılar

BİR YORUM YAZ