Bien Seramik İş Başvurusu

Bien Seramik 2009 yılında Bilecik’in Bozüyük ilçesinde kurulmuştur. Üretim tesisi de burada bulunan şirket, Türk ve Dünya seramik pazarına ciddi ürünler sunan iyi bir firmadır. Şirketin dünyaca ödüllü tasarımları bulunmaktadır. Ayrıca şirket, 6 kıtada 66 ülkeye ihracat yapmaktadır. Tüm üretimi TS EN 14411 standardına uygun olarak sürdürülmektedir. En yeni teknolojileri takip eden ve bu yönde çalışmalar yapan şirket kısa zamanda ciddi bir kullanıcı kitlesine ulaşmayı başarmıştır.

Şirket 2011 yılında Seramik Sağlık Gereçleri alanında da büyük bir yatırım yapma yoluna gitmiştir. Bien, tüm üretim süreçlerinde çevreye önem veren ve dikkat eden, ticari faaliyetlerini de bu hassasiyetle yerine getiren bir firmadır. Bozüyük’te bulunan fabikada atık su arıtma tesisi bulunmaktadır ve burada arıtılan suyun %100’ünün gri dönüşümü sağlanmaktadır.

Bien Seramik suyun her damlasının korunması gerektiğine inanmaktadır. Bu sebeple tasarruf anlamında yapılması gerekenleri de yapmaktadır. Bayi sistemi bulunan şirketin, bayilik koşulları ile ilgili detayları internet sitesinden alabilirsiniz.

Oldukça hoş tasarımlara sahip olan Bien, kurulmasının ve faaliyete geçmesinin üzerinden henüz 6 yıl geçmiş olmasına rağmen konusunda isim yapmış şirketler arasında kendini göstermiştir. Özellikle mağazalarındaki harika ve çok renkli sunumları tüm dekoratif eşya sevenlerin dikkatini çekmektedir. Kısa zaman içerisinde birçok yerde bayisi olan şirketin bu kadar tutulmasının ana sebebi kaliteyi şık bir görsellikle sunmasıdır.

Bien Seramik İletişim Bilgileri
Adres; Seramik Caddesi, Pk: 11400 Bozüyük, Bilecik

Telefon:

Bien Seramik Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bien Seramik firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bien Seramik insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. nursel çolak dedi ki:

    seramik sektöründe çalışmak istiyorum form doldurdum ama birsonuc alamadım birde böyle deneyeyim dedim teşekkürler yardımcı olursanız sevinirim…çook ihtiyacım var …

  2. burcu turgut dedi ki:

    Bien seramik fabrikasına iş başvurusunda bulunmak istiyordum ama formu bulamadım. Ben seramik teknikeriyim ve bu işte ilerlemek istiyorum Malatya’da yaşıyorum.

BİR YORUM YAZ