Biçen Market İş Başvurusu

Biçen Market 1992 yılında iki kardeşin kurduğu bir aile şirketidir. 23 yıl önce Küçükçekmece’de 200 metrekarelik bir alanda çalışma hayatına başlayan bu aile şirketi 7 yıl boyunca sektörde büyük emekler vererek çalışmasını sürdürdükten sonra İstanbul’da önde gelen perakendecilerden biri olmuştur. Avrupa yakasında toplam 22 şubesi bulunan Biçen Market, 600 kişiye de istihdam sağlamaktadır. Biçen Market, hizmet kalitesi, ekonomik fiyat politikası, indirim ve promosyonlarıyla müşteri ve çalışan memnuniyetini temel prensip olarak kabul ediyor. İşinde uzmanlaşmış eğitimli kadrolarla iş yapmayı görev edinen Biçen Market, Biçen Okulunu kurarak kendi profesyonel çalışanlarını yetiştirmeyi hedefliyor.

Satın alma sürecini güçlendirerek müşterilerine en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlarla sunmak istiyor. Hizmet standartlarını her geçen gün arttıran, kalitesiyle müşteri memnuniyetini hedefleyen Biçen Market, faaliyetlerine süreklilik içinde devam etmektedir.

2020 yılına kadar öncelikle taze ürün gruplarında olmak üzere Marmara bölgesinde yerel markalar arasında en çok tercih edilen 3 marka arasına girmek isteyen Biçen Market sosyal sorumluluk projelerine de çok önem veriyor. Biçen Market’in kadının toplumdaki yerinin önemine dikkat çekmek üzere başlatmış olduğu ‘Güçlü Kadın Güçlü Toplum’ sosyal sorumluluk projesi çeşitli etkinliklerle devam etmektedir. Biçen Market bölge müdürü sosyal sorumluluk projesi kapsamında ‘’ Toplumun yarısı olan kadınlarımız diğer yarısının da eğiticileridir. Aile içinde mutlu kadın mutlu çocuklar yetiştirir bu nedenle de ‘Güçlü Kadın Güçlü Toplum’ ‘’ demektedir.

Biçen Market İletişim Bilgileri
Adres; Yakuplu , Mh. Osmanlı Cd. Güney Konutları No: 1, Beylikdüzü, İstanbul

Tel : 444 34 36
Fax : 0212 624 39 19
E-mail: bicen@bicen.com.tr

Biçen Market Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Biçen Market firmasında kariyer yapabilirsiniz. Biçen Market insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ