Bıçakçılar İş Başvurusu

1959 yılında kurulan Türkiye’nin en iyi tıbbi cihaz ve tek kullanımlık tıbbi ürünler üreticisi ve dağıtıcısı olan Bıçakçılar geçen bunca zaman içinde hizmet ve ürün kalitesine, kalite katarak hizmet vermeye en iyi şekilde devam etmektedir.

Başta Türkiye olmak üzere dünyada hizmet ağı geliştirmiş olan Bıçakçılar sağladığı ürünlerin üretiminde ve satış sonrası hizmetlerinde kaliteli anlayışı nedeniyle dünya ölçeklerindeki kurum ve kuruluşlardan kalite belgeleri almış kurumsal bir firmadır. Bıçakçılar’ın ürün yelpazesinden bazıları; Anestezi malzemeleri, Cerrahi aspirasyon, Drenaj, İdrar torbaları, Kardiyoloji ve kalp damar cerrahisi, Ameliyat ve Muayene lambaları, Surgiline ameliyat masaları, Mobiline hasta taşıma sistemleri, Yedek parça ve aksesuarlar, Çevreye Duyarlı İnsana Yararlı Bıçakçılar ürünlerini son derece hijyenik koşullar ortamına elverişli olan büyük fabrikalarından Sağlık Bakanlığı denetimlerinde bütün kurallara dikkat ederek yapmaktadır.

Tek kullanımlık ürünlerin tamamen steril ortamlarda üreterek en iyi şekilde ambalaj işlemi uygulamaktadır. Ürünlerin siparişi alındığı takdirde istenen ürün kullanıcıya, Bıçakçılar tarafından hızlı bir şekilde transferi yapılarak tedarik edilir. Satış sonrasında uzman bir ekip tarafından ürün kullanımı hakkında detaylı bir bilgi verilir. Çıkabilecek bütün sorunlarda hızlı bir şekilde kullanıcıya ulaşılarak mağduriyeti giderilir. Bıçakçılar üretim aşamasında çevreye duyarlı bir eko sistem politikası uygulayarak, gelecek kuşakları düşünür ve üretimde açığa çıkan çevresel etkileri yok ederek sürdürülebilir enerji kaynaklarının devamlılığını korumaktadır.

Bıçakçılar İletişim Bilgileri
Adres; iTower Bomonti Merkez Mah. Akar Cad. No : 3 Kat : 15 Şişli İstanbul

Bıçakçılar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bıçakçılar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bıçakçılar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ