Bianet İş Başvurusu

En güncel haberlerin anında evinize gelmesini istemez misiniz? Bizler sizler için en güncel en yeni haberleri hemen derliyor ve hemen sizlere ulaştırıyoruz. Günümüzde tarafsız haber yapan çok fazla firma yok. Biz her zaman tarafsız her zaman objektif haberin peşinden koşuyor ve sizlere bu haberleri en hızlı şekilde ulaştırıyoruz. Gündemden magazine, spordan ekonomiye kadar pek çok alanda haberleri derliyoruz ve sade ve anlaşılır bir dil ile de sizlere ulaştırıyoruz. Aynı şekilde tüm haberlerin ana fikrini ortaya çıkarmak için vurgulamalar yapıyoruz.

Gündemin hızını takip edebilmek son dakika haberlerinden sizleri anında haberdar edebilmek için de uzman bir kadro ile 7 gün 24 saat durmadan çalışıyoruz. Bianet ekibi olarak sizlere en doğru ve en kesin haberleri her an ulaştırıyoruz. Bu haberlere ulaşabilmek için yapmanız gereken tek şey bizleri çok yakından takip etmeniz gerekiyor. Aynı şekilde okumaktan çok hoşlanacağınız ve okudukça da bir şekilde bilgileneceğiniz pek çok köşe yazarımız bulunuyor. Bu köşe yazarlarının yazılarını okuyarak gündeme çok farklı bir açıdan da bakabiliyorsunuz. Aynı şekilde haberlerimizin altına kendi yorumlarınızı ekleyebilir, durumlar hakkında ne düşündüğünüzü de belirtebiliyorsunuz. Daha önceki haberleri de okuyabildiğini Bianet, aynı şekilde pek çok haberi de detaylara ayırarak haberlere daha kolay bir şekilde ulaşmanıza olanak sağlamaktadır. Bizler sizlerin gözü kulağı olmak için her saniye araştırma yapıyoruz.

Bianet İletişim Bilgileri
Adres; Faikpaşa Apartmanı. No 37 Kat 3 Daire 7-8 34425 Beyoğlu İSTANBUL

Tel 0212 251 15 03 (pbx)
Fax 0212 251 16 09
Gsm 0532 206 36 69

Bianet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bianet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bianet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ