Bianchi Bisiklet İş Başvurusu

Firmamız dünyanın en eski bisiklet üretici olup aynı zamanda da en kaliteli bisikletleri sizlerle buluşturmaktadır. 1885 yılından beri sizlere hizmet veren firmamız İtalyan firmasıdır. Buradan dünyanın her yerine hizmet sunabilmek ve insanların güvenini kazanabilmek için canla ve başla çalıştık. Sonucunda da en kaliteli bisikletleri üretmeyi başardık.

Firmamız her geçen gün büyüyen ve dünya çapında çok daha fazla tanınan bir firma haline geldi. Kaliteli bir hizmet sağlamak amacı ile her zaman teknolojiden yararlanıyoruz. Teknolojinin gelişmesi ile birlikte yöntemlerimizi geliştiriyoruz. Ardından da bu teknoloji ile geliştirdiğimiz yöntemlerimizi bisikletlerimize yansıtıyoruz. Bianchi Bisiklet olarak dünyanın en kaliteli bisikletlerini yaratıyoruz. Dünyanın her yerine ürettiğimiz bisikletleri yolluyor ve bu şekilde de insanların kaliteli bir bisiklete binmesini sağlıyoruz. Kalitenin evlerine uygun fiyatlara girmesi ve herkesin bisiklete binebilmesi adına çalışmalarımızı sürdürüyor, kaliteyi uygun fiyatlar ile evlerinize getiriyoruz.

Bisiklete binmek özgürlüktür düşüncesi ile çıktığımız bu yolda her zaman iddiamızı da koruyoruz. Hem dağ bisikletleri hem de dolaşma amacı ile günlük bisikletler üretiyoruz. Her alanda parça temini yapıyor, ürünlerimizi de her zaman garanti ve sigorta altına alıyoruz. Bianchi Bisiklet olarak pek çok sertifikaya ve ödüle de layık görüldüğümüz için haklı bir gurur içerisindeyiz. Sizlerin her zaman spora yönelmesini istiyor bu nedenle de üzerimize düşen tüm sosyal sorumluluk projelerini sürdürüyoruz.

Bianchi Bisiklet İletişim Bilgileri
Adres; Göktürk Cad. No: 32 Göktürk Merkez Mh. Kemerburgaz Eyüp, İstanbul

Bianchi Bisiklet Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bianchi Bisiklet firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bianchi Bisiklet insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. ramazan doğruyol dedi ki:

    İşçi alımınız var ise sizinle çalışmak isterim. B sınıfı ehliyetim var, askerlik hizmetimi yaptım, ararsanız sevinirim.

BİR YORUM YAZ