Bg Store İş Başvurusu

Bg Store 2000 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin en köklü çocuk giyim markalarından biri olarak bilinmektedir. 2007 yılında bu anlayışı daha da pekiştiren şirket, bu yönde ciddi adımlar atmıştır. Kurumun mağazalarında kendi ürettiği ürünlerin yanı sıra çeşitli markaların ürünlerini görebilirsiniz. Bikkembergs, Guess, Patrizia Pepe gibi dünyanın önde gelen çocuk markalarının koleksiyonlarını burada bulabilirsiniz.

Samimi, yenilikçi, müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışı benimseyen şirket satış sonrası desteğe de çok önem vermektedir. Modern mağazacılık mantığını benimseyen şirket, bu konuda gerekenleri yapmaktadır. Detayları savunan şirket, bu konudaki başarısını da ispatlamaktadır.

Bg Store toplam 69 mağaza ile hizmet vermektedir. Arne tekstil olarak hedeflerinin sürekli peşinde koşan şirket, kontrolü de elden bırakmamaktadır. Şirket tasarımları için uluslararası düzeyde olan fuarları takip etmekte ve buralardan özel kumaşlar seçmektedir. Kalite standartları dünyada ekol olarak kabul edilen M&S referans alınarak oluşturulmuştur. Tüm ürünler ITS tarafında onaylanmış ve kalite onay belgeleri alınıp arşivleniştir. Dün yaptıkları işi bugün hala beğeniyorlarsa bir gelişim sağlayamadıklarını düşünen şirket yetkilileri, gelişim konusunda doymayan, dur durak bilmeyen bir zihniyete sahip. Şirket yetkilileri her ürünün bir önckinden daha iyi olması gerektiğini düşünmektedir. İyi bir ekiple çalışmak için çok dikkatli seçimler yaptıklarını belirten ekip yöneticileri de ekip çalışmalarının uyumlu bir şekilde ilerlemesi düşüncesi ile her şeyi yapmaktadır.

Bg Store İletişim Bilgileri
Adres; Maltepe Caddesi no:52/30 Nebati İş Merkezi Bayrampaşa, Maltepe İstanbul

Telefon: 444 21 81

Bg Store Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bg Store firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bg Store insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ