Bezmialem Hastanesi İş Başvurusu

Bezmialem Hastanesi İstanbul Fatih de bulunuyor. Bezmialem Bilim adında bir de dergi çıkarıyorlar. Bugün,168 yılını doldurmuş bulunan çalışma hayatında, Vakıf Gureba hastanesi (ki artık Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olmuştur) tarihimizin şifa kurumlarından en önemlilerindendir.

Bölümleri ise; Dahili Tıp Birimleri, Cerrahi Tıp Bilimleri, Laboratuar Bilimleri ve Organ Nakli konularında uzman hizmetler sunuyorlar. Sağlık hepimiz için çok önemli ve uzman hekimlerden hasta olduğumuzda güleryüzlü ve hızlı bir şekilde hizmet beklediğimiz bir sektör.

Bezmialem olarak ismi değiştikten sonra inşaatında ve alanında büyük farklılıklar yapılmış, biraz daha hangi birimin nerde olacağını bulabilecemiz yepyeni bir kurum olarak inşaatları tamamlanmıştır. Çünkü hastane o kadar büyük ve birimler olarak o kadar çok alanda hizmet veriyor ki, hastalandığınızda birim arayarak vakit kaybetmek istemezsiniz.

Anjiyografi ünitesi, hastane odaları, yeni doğan çocuk servisi,kafeteryalar, araştırma merkezi hepsi yeni yapıldığı için inanılmaz derece temiz, yeni ve bakımlı bir halde bulunuyor. Sağlık hepimizin için çok önemli ve bu büyüklükte bulunan hastanelerin ilk başvurulan yerler olduklarını düşünürsek hijyen açısındanda sağlık bulalım derken kaybetmemek için dikkatli olmalıyız. Bezmi Alem size bu konuda yeni binaları ve güleryüzlü personeli ile hizmet veriyor.

Ayrıca binaların haricinde dışarıdaki alanlarda da bol bol geniş yeşillik ve boş dinlenme alanları sağlanarak ferah da bir ortam oluşturmuşlar. Merkezi bir konumda olduğu için Bezmialem Hastanesi bu özelliği ile de ilk gidilmesi gereken hastaneler arasında.

Bezmialem Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Menderes Bulvarı (Vatan Cad.) Fatih / İstanbu

Telefon: +90 (212) 453 17 00

E-Posta: info.hastane@bezmialem.edu.tr

Bezmialem Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bezmialem Hastanesi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bezmialem Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ