Bezmez Tekstil İş Başvurusu

Günümüze tekstil sektörü Türkiye için çok önemli bir yere sahip bulunuyor.Milyonlarca dolarlık yatırımlar yapılıyor ve son teknoloji ürünler satın alınarak hem tekstilde insan kullanımı günden güne azaltılıyor hem de daha kullanışlı ürünler ve kumaşlar üretiliyor. Tekstil sektörü Türkiye de ve dünya da iş hacminin büyük bir kısmını oluşturuyor. Hatta tekstil sektörünü yurtdışındaki insanlar bile türküm dediğinizde sizin ürettiğiniz ürünleri kullandıklarını duyabiliyorsunuz.

Bezmez Tekstil ev tekstili alanında hizmet veriyor. 1996 yılında Bursa Nilüfer Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Bezmez Ev Tekstili, en son ve yenilikçi teknolojilere sahip jakarlı ve armürlü dokuma tezgahları ile organize, vual, fonluk kumaş ve tafta üretimiyle en iyi hizmetleri vermek için sürekli çalışıyor. Ayrıca şirketlerinde bir de desen için ayrı bir üretim alanı kurmuşlar ve ev tekstili için desen üretiyorlar. Ev tekstilinde kumaşlara işlenecek ürünler çok büyük boyutlarda yansıtılabildiği için insanlar artık tekstil ürünlerini seçerken kendi tarzlarını yansıtan ev tekstili ürünleri almak istiyorlar. Ayrıca temalı ürünler ile ev tekstilinde aldıkları ürünlerin bütünlük sağlaması açısından mutlaka seçici davranıyorlar ve mümkünse takımlar halinde olan ürünleri daha çok satın alıyorlar. Bezmez Ev Tekstili, dünya pazarında üretim yapıyor ve üretiminin %35’ini ihraç eder vaziyetteler. Ayrıca iç piyasada oluşturduğu satış organizasyonu ve 250 bayisi ile tüketiciye ulaştırıyorlar.

Ev tekstili dediğimizde perdeler, masa örtüleri, çeyizlik diye adlandırdığımız ürünlerin hepsi ev tekstili sektörünün alanı içerisinde.

Bezmez Tekstil, 10.000 m2 kapalı alana kurulu fabrikasında yıllık üretim kapasitesi 2,6 milyon m2 olan, boya terbiye dışında, çözgü hazırlamadan iplik bükümüne, traşlamadan, dokumaya, ham kalite kontrolden kurşun bant ve paketlemeye kadar tüm süreçleri kendi çatısı altında yapabilen entegre bir tesistir.

Bezmez Tekstil İletişim Bilgileri
Adres; NOSAB Şeftali Cd. No : 20 16140 Nilüfer / Bursa

Bezmez Tekstil Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Bezmez Tekstil firmasında kariyer yapabilirsiniz. Bezmez Tekstil insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ