Beytem Plaza İş Başvurusu

Beytem Plaza İş Başvurusu

Beytem Plaza İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Nerdeyse 1990 yılından beri iş yerlerinin yerleri değişti. Öncelerde dükkanlar tarzında yerlerde çalışan insanlarımız, değişimler ile birlikte artık büyük plazalarda işlerini görmeye başladılar. Bu durum hem dış itibar arttırıcı bir özelliğini de beraberinde getirdi. Beytem Plaza da bu kuruluşlardan bir tanesidir. İstanbul Şişli’ nin oldukça merkezi bir alanında hizmet vermeye başladı. İş yerinizin bulunduğu konumunun rakiplerinizin içerisinde yer alması sizleri piyasaya daha da yakınlaştıracaktır. Beytem Plaza da kendinize göre bir konum belirlemesi yapıp, müşterilerinizi ağırladığınız ortamı göz kamaştırıcı hale getirin. Günümüzdeki değişimlerden geri kalmanız ticari itibarınızı zedelemesin. İş merkezlerinin içerisinde olmak demek, her güncel bilgiye ulaşmanın daha da kolay olduğunu sizlere gösterecektir. Geniş ve ferah yapısı ile her daim huzur ile çalışabileceğiniz bir atmosferin içerisinde olacaksınız.

Çalışanlarınızda bu durumdan oldukça olumlu etkilenecektir. Çalışma yerinin uygunluğu, motivasyon artışını da beraberinde getirecektir. Eğer; şuan bulunduğunuz yer bir plaza ise, bizler size daha güzel ayrıcalıklar sunarak sizleri yeni evinize davet ediyoruz. Hem plaza ortamında iş görmek hem de İstanbul’ un en merkezi iş alanlarında çalışmak sizlerin de hakkı. Uygun fiyatlar ve güler yüzlü ekibimiz ile irtibata geçmenizi bekliyoruz. Beytem Plaza ailesi olarak, konforumuzu ve ticari itibarımızı sizlerle paylaşmak bizi mutlu edecektir. Apartmanlardan bozma sıkıcı binalar yerine, tam donanımlı ofislerimizde çalışmak sizlerin de en doğal hakkı.

Beytem Plaza İletişim Bilgileri
Adres; 19 Mayıs Mh. Büyükdere Caddesi, No: 22, Beytem Plaza, Mecidiyeköy, Şişli, İstanbul

Beytem Plaza İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beytem Plaza firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beytem Plaza insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ