Beysukent Koleji İş Başvurusu

Beysukent koleji Ankara’nın gelecek nesiller için hazırladığı en büyük değerlerden biridir. Beysukent koleji öğrencileri için hazırladığı kampus alanı ile, doğayla tüm çocukları buluşturma amacını taşıyor. Eğitici kadrosuna bakılacak olursa oldukça deneyimli bir kadroya sahip. Ayrıca okulumuzda, çocuklarımız için diğer okulların sağlayamayacağı oldukça farklı bir hizmet bulunmaktadır. Bu hizmet ise; kampus alanı içerisine yerleştirilen bir bina ile sağlanıyor. Binanın donanımı öğrencilerin ayrıca ders çalışması için tasarlanmış. Bahçedeki çocukların oyun seslerinden oldukça uzak kalan bu alan, TEOG, LYS, YGS sınavları için ayrılmış bir alandır. Bu özellikli bina açılan eğitimci kadrosu ise oldukça farklı. Çünkü; okul müfredatı için her branş öğretmeni kendi dersine girerken; TEOG, LYS ve YGS için yeni bir eğitimci kadrosu açılmış. Alanında uzman öğretmenler bu kadroyu doldururken aranan asıl özelliğin test tekniğini oldukça iyi bilmek olduğunu gözlemlemek pek de zor değil.

Çocukların ders çalışmaları için titizlik ile ayrılan zamanlar gibi; çocukların kaliteli boş zaman geçirmelerine de önem veriliyor. Basketbol sahaları ve voleybol sahalarının yanı sıra, doğa ile iç içe oturma alanları kampus içerisinde mevcut. Ayrıca, üniversite ortamının hissedilebilmesi açısından öğrenciler için düzenlenen geleneksel bazı şenlikler bulunmaktadır. Öğrencilerin, Beysukent koleji farkı ile büyümesi ve eğitim alması öz güvenlerine birçok artı katacaktır. Çocuklarımız bizim geleceğimiz, onlara en iyi imkanları sunmak gerekir.

Beysukent Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Angora Bulvarı, 2687 Sokak, No: 7 Beysukent Ümitköy ANKARA

Beysukent Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beysukent Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beysukent Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ