Beyşehir Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Köklü bir geçmişe sahip olan Beyşehir Devlet Hastanesi, bugüne kadar binlerce kişiyi tedavi etmiş ve sağlık sorunlarında çözüm bulmalarına yardımcı olmuştur. 1958 yılında kurulan Beyşehir Devlet Hastanesi 50 yatak kapasiteli bir hizmet ile, sağlık hizmeti sunmuştur. Geliştirdiği sağlık hizmetinde yılların birikimi bulunan Beyşehir Devlet Hastanesi çağın gerekli tüm donanım ve ihtiyaçlarına sahiptir. Böylece Beyşehir Devlet Hastanesi, birçok açıdan halka açık bir hizmet sunan, vatandaşı birbirinden ayırmayan ve dil, din, ırk ve cinsiyet unsurlarını önemsemeyen sağlık hizmeti sunmaktadır. Bu şekilde Sağlık Bakanlığı güvencesine sahip olan Beyşehir Devlet Hastanesi hasta memnuiyetine ilişkin tüm herşeyin bilincine göre hareket etmektedir.

Yatak kapasitesini 1989 yılında 150’ye çıkaran Beyşehir Devlet Hastanesi günümüzde bu rakamı üç katlayan bir yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir. Sağlık hizmetinin doğru değerini, bilincini ve yönetimini kavrayan Beyşehir Devlet Hastanesi, bugün sağladığı hizmette nadir bulunan hasta memnuiyetini en içten yönetim biçimiyle sağlamaktadır. Büyük bir Klinik hizmetiyle hastalarına; Acil Servis, Genel Cerrahi, Anestezyoloji ve Ağrı Kliniği, Nöroloji, Dermotoloji, Diş Klinikleri, Mikrobiyoloji, Biyokimya, Kulak Burun Boğaz, Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Psikiyatri, Çocuk Sağlığı ve hastalıkları, fizik tedavi ve rehabilitasyon, Göğüs Hastalıkları, Ortopedi ve Travmaloji gibi birçok sağlık hizmetini hastalık şikayetleri olanlara vermektedir. Beyşehir Devlet Hastanesi, ilkesi, inancı, yapısı ve içeriğiyle bugün birçok hastayı ağırlayan, memnuiyeti sağlayan güvenilir bir hastanedir.

Beyşehir Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Yeni Mahalle, Hastane Caddesi Beyşehir – KONYA
Tel: +90.332  221 0 800
Faks :+90.332 221 08 10
E-Mail: konyadhs2@saglik.gov.tr

Beyşehir Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Beyşehir Devlet Hastanesi bünyesine alacak olduğu hemşire, doktor, hasta bakıcı ve diğer meslek gruplarını Kpss benzeri sınavlar ile yapmaktadır. Konu ile ilgili bilgilere hastane insan kaynakları sayfasından ulaşabilirsiniz. Beyşehir Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Sefagok dedi ki:

  Is ariyorum herangi bir hastanede kucukcekmeceye yakin olsun yeter..

 2. eslem dedi ki:

  devlet hastanenizde çalışmak istiyorum. agız ve diş saglıgı bölümü mezunuyum

 3. SÜLEYMAN YORULMAZ dedi ki:

  7 senedir konya numune hastanesinde çalışmaktayım.başhekim sekreterliğinin yanında şuanda ultrason bölümünde randevu ve hasta kabul yapmaktayım. Beyşehir de çalışmayı çok arz ediyorum.şehir hayatından az da olsa kurtulma çabasındayım.şimdiden çok teşekkürler

  1. ebru dedi ki:

   keşke bizde siz gibi bi yerlere yerleşebilsek

BİR YORUM YAZ