Beypiliç İş Başvurusu

Beypiliç İş Başvurusu

Beypiliç İnsan Kaynakları ve iş başvuru formuna ulaşmak için yazımızın sonunda bulunan linke tıklayınız. Yazımızda Firmanın iletişim bilgileri ve personel alımı hakkında genel bilgiler bulunmaktadır. İş başvurusu yapmak için linke tıklayarak iş başvuru formu doldurabilirsiniz.

Beypiliç hepimizin tercih ettiği bir numaraları tavuk ve tavuk ürünleri markasıdır. Peki, kuruluşumuzu da biraz öğrenmeye ne dersiniz?

Anonim şirketimizin temellerinin, Beyyem A.Ş ile attığı ile söze başlayalım. Asıl amacın karma yem üretmek olduğu şeklinde üretime başlamış ve kurulmuş bir şirketti. Şirketimizin kuruluş yeri Ankara ili Beypazarı ilçesidir. İlk kuruluş ve üretim tarihi 1979 yılı ile başlamıştır. Beyyem A.Ş. öncülük ederek Beypiliç’ in kurulmasına yardımcı olmuştur. Beypi A.Ş ilk olarak Bolu- Göynükteki kesim hanesi ile üretimine başlamıştır. Ardından kuluçkalar vs. ile daha da büyüme sağlanmış ve entegre tesisler olarak büyümeye adım atmışlardır. Ardından tekrara Bolu’ da ikinci bir kesimhane ve kuluçkaya uygun fabrika kurulmuştur.

Şimdiler de ise hepimizin güvenerek aldığı ve tükettiği birçok tavuk ve tavuk ürünü Beypiliç markasına aittir. İslami usullere göre yaptıkları kesimleri sayesinde Türkiye’ de daha fazla tutulmuşlardır. Fakat büyüyen ve gelişen globalliğe ayak uydurmayı başarı ile sağlamış bir tesisten söz ettiğimizi de unutmamak gerekir. Beypiliç, Beyyem A.Ş. öncülüğünde kurulmuştu. Uzun yıllar sonunda Beypi A.Ş, Beyyem A.Ş yi de kendi bünyesi içerisine almıştır. Sürekli olarak ilk 500 listesi içerisinde yer alan markamız Beypiliç, Türkiye’ de kendi sektöründe de ikinci sırada yer almaktadır. Büyüme ve gelişmeye doyamayan markamızın ileride de çok daha farklı tatları çıkaracağını şimdiden tahmin etmek mümkün.

Beypiliç İletişim Bilgileri
Adres; Vakıfgeçitveren Köyü Kabakçıkırı Sokak No: 4 BOLU

Beypiliç İş Başvuru Formu
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beypiliç firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beypiliç insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ