Beypazarı Maden Suyu İş Başvurusu

Beypazarı Maden Suyu 1957 yılında, Hacı Cemil ERCAN’ın yoğun uğraşları ve girişimci ve yenilikçi yeteneği sayesinde 65.000 m2’lik bir alanda Ankara ili Beypazarı ilçesinde kurulmuştur. Kurulduğu yıldan bu yana insanlara içerdiğinde barındırdığı yararlı mineraller ile yeraltından çıkan ve el değmeden şişelenerek ihtiyacımıza sunabilmek için kurulan ve Türkiye’nin ilk maden suyu üretim tesisi unvanına sahip olan köklü bir şirkettir.

Zamanla Türkiye genelinde birçok tüketicinin ilk tercih ettiği markalar arasında yerini alan firma ISO 9001- Kalite Yönetim Sistemi Şartlarına uygunluk ve ISO 22000- Gıda Güvenliği Şartlarını taşıdığını kanıtlayan belgeleri ile hizmetlerine hız kesmeden devam etmektedir. Ülkemiz ve yurt dışından gelen yoğun talepleri karşılamak için her geçen gün ülke ve Dünya’nın birçok noktasına sevkiyatlar yapmaktadır.
Yapılan Ar-Ge çalışmaları neticesinde Beypazarı Maden Suyu aynı iş kolundaki firmalar ile rekabet ve müşteri memnuniyetini arttırabilmek amacı ile üretimde yenilikçilik anlayışı doğrultusunda içeriğinde; limon, nar, çilek, vişne ve yoğun C vitamini tatlarını barındıran, %100 organik aromalar kullanarak hazırlanan, mükemmel tatları kısa sürece tüketicisiyle buluşturmayı başardı.

Türkiye genelinde 300’ü aşkın bayiliğe, İç ve Doğu Anadolu ile Marmara Bölgesinde bulunan müdürlükleri aracılığı ile tüm ürünlerini vatandaşlara sunmaya devam ediyor. Tüketici Ödüllerinden Tavsiye Ödüllerine, Avrupa Birliği Kalite Ödüllerinden Tüketici Zirve Ödüllerine, Altın Marka Ödülünden En Doğal Gıda Ürünü Ödülüne ve daha pek almış olduğu ödülleri ile her geçen gün büyümeye ve gelişmeye devam eden bir şirket olma özelliğini koruyor.

Beypazarı Maden Suyu İletişim Bilgileri
Adres; İNÖZÜ VADİSİ YOLU 6.KM BEYPAZARI ANKARA

 

 

Beypazarı Maden Suyu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beypazarı Maden Suyu firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beypazarı Maden Suyu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. hüseyin dedi ki:

    slm benyıkama işinde dahaünce çalıştım şimdi boşum ne iş olsa yaparım her türlü iş yapmakabilyeti var bekliyorum

  2. hüseyin dedi ki:

    slm benyıkama işinde dahaünce çalıştım şimdi boşum ne iş olsa yaparım her türlü iş yapmakabilyeti var

BİR YORUM YAZ