Beypazarı Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Ankara ilinin 3. Bölgesinde bulunan hastanemizin bir kamu kuruluşu olması itibari ile ticari amaç gözetmekten çok, hasta sağlığına verdiği önem ile bilinmesi gerektiğini baştan söylemek isteriz. Hastanemizin hizmete başlama tarihi 1961 yılı itibari iledir. İlk hizmet yılında mevcut olan servisler oldukça kısıtlı idi. Fakat var olan servisler oldukça fazla. Şöyle bir bölümlere göz atarak, hastanemizi anlatmaya devam edelim. Yataklı servisler, Poliklinikler, Radyoloji Görüntüleme, Laboratuar, Diyaliz şeklinde birimlere sahip. İlk açıldığı yıldaki birimleri ise;

Yataklı servisler, Diş ve Doğum Üniteleri şeklindeydi.

Hastanemiz 1962 yılı itibari ile dönüştürme çalışmalarına girdi. Ve her yıl düzenli olarak yeni branş ve kapsamlar eklendi.

Beypazarı devlet hastanesinden randevu bulabilmek de oldukça kolay. Hastanenin internet sitesinde her şey açık bir şekilde hastayı yönlendiriyor. Hastanın hekim seçiminde herhangi bir kısıtlama yok iken, randevusunu belirli sebepler ile kaçırmış hastalar için de aynı gün muayene sıra verilerek yapılabiliyor. Hastanemizin her alanında, kendi branşında uzman doktorlarımız yer alırken dikkat ettikleri bazı hususlar var. Önemli olan çok sayıda hasta muayene etmek değildir. Hasta ile ilgilenebilmek için gerekli uygun zamanı ayarlayıp randevu aralıklarını bu şekilde belirlediklerini de bilmeniz gerekir.

1982 yılında acil servis binası da hizmete açılmıştır. Beypazarı devlet hastanemiz, dilek ve şikayetleriniz konusunda her zaman hastalarını dinlemeye hazırıdır.

Beypazarı Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Ayvaşık Mah. Dr. Hamdi Soysal Sok. No:1 Beypazarı / ANKARA

Telefon : 0312 763-07 75 – 79
Gsm Hattımız : 0549 793-43 65
E-Posta :  beypadh@hotmail.com.tr

Beypazarı Devlet Hastanesi Kariyer
Beypazarı Devlet Hastanesi iş olanakları için hastane insan kaynakları departmanından bilgi alabilirsiniz. Beypazarı Devlet Hastanesi iletişim sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ