Beyoğlu Sigorta İş Başvurusu

Beyoğlu sigorta, 2003 yılında faaliyet göstermeye başlamıştır. Kuruluş amacı trafik kazası geçiren kişilere danışmanlık yapmak, gereken kuruluşlara mağdur adına başvurular yapar. Trafik kazası geçirenlerin alması gereken tazminatların peşinden giderek mağduriyeti ortadan kaldırmayı amaçlamaktadır. Mağduriyetler, gerek tazminat gerek sigorta masrafları yönünden herkesin üzerine düşeni yapması konusunda gerekli durumların peşinden gitmek gerektiğinin farkında olan Beyoğlu Sigorta bu konuda oldukça yenilikçidir.

Türkiye’de meydana gelen kazaların birçoğu dikkatsizlikten meydana gelmektedir. Trafik işaretlerinin önemsenmemesi, otomobil kullanırken telefonla konuşmanın ve alkollü araç kullanılmasının da çok büyük faktörü vardır. Bu gibi durumlar da kazaları kaçınılmaz yapar. Sigortasız otomobil sahipleri geçirdikleri bir trafik kazasında, herhangi bir tazminat hakkı talep edemezler. Tazminat hakkı talep edemedikleri gibi, kazadan doğan sorumlulukları tek başınıza üstlenmek zorunda kalabilirler. Bu gibi sorunlarla baş başa kalmamak uygun bir danışmanlık almak için Beyoğlu Sigorta’ya başvurabilirsiniz. Beyoğlu Sigorta’ya gelerek ücretsiz danışmanlıktan yararlanabilirsiniz. Aklınıza takılan birçok soruyu sorabilirsiniz ve sizi tatmin edecek cevaplar alabileceğinizden eminiz. Beyoğlu sigorta ile çalışabilmeniz için bir sözleşme imzalamanız gerekmektedir. Gereken şartlar sağlandığında en zor zamanınızda Beyoğlu sigorta yardımınıza koşarak gelecektir. Sözleşme yapıldıktan sonra gereken tüm masrafkar Beyoğlu Şirket tarafından karşılanır. Mağdur eğer tazminata hak kazanırsa sözleşme de belirtilen şartlarda ücret talep edilir. Eğer mağdur tazminata hak kazanamazsa herhangi bir ücret talebinde bulunulamaz.

Beyoğlu Sigorta İletişim Bilgileri
Adres; KAYALIBAĞ MAHALLESİ, İNÖNÜ CADDESİ, SEMİH İŞHANI KAT: 4 DAİRE : 504 SEYHAN / ADANA

Beyoğlu Sigorta Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyoğlu Sigorta firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyoğlu Sigorta insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ