Beyoğlu Göz Hastanesi İş Başvurusu

Gözlerimiz bizim için çok kıymetlidir. Öyle çok hastalıklara maruz kalırlar ki sonumuz hep bir göz hastanesi olur. Hangi hekime güvenebileceğimiz konusunda hep endişeler yaşar dururuz. Çok kez karşılaşmışızdır çünkü; olmadık teşhisler konmasına, gereksiz ilaçlar kullandırılmasına. Şimdi tüm bunlara kenara atma vakti. Beyoğlu Göz Hastanesi yıllardır hizmet veren bir kuruluştur. Kuruluşun hastalar kadar tedirgin ve önlemle davranması oldukça göze çarpan bir ayrıntıdır. Kuruluşumuzun hekimin seçiminde oldukça titiz davrandığını ise göz ardı etmemek gerekir. Deneyimli ve uzman kadrolarını özenle seçip, hastalarla buluşmalarına yardımcı oluyorlar. Ameliyat hekimlerinin oluşturduğu operatör kadroları da oldukça iyi. Her hastanenin ana problemidir randevu. Çoğu kez randevu bulmakta güçlük çekilir. Fakat; Beyoğlu göz hastanesinde her zaman randevu bulmak mümkün. Hasta randevu saatinde hekimin yanında olur. Ve her hasta için hastanenin girişinde asılı olan ‘hasta hakları’ bilgilendirilmesi mevcuttur.

Sağlığınız sizler için ne kadar önemli ise, bizler için de o denli önemlidir. Hastanemizin içerisinde yer alan bölümler; Acil Bölümü, Çocuk Bölümü, Ameliyathane Bölümü, Eczane Bölümü, Genel Poliklinik, Radyoloji Ünitesi şeklindedir.

Hastaların normal zamanlarda acil bölümünü kullanmaları ise yasaktır. Hasta güvenliği açısından ise; hastanenin girişinde bulunan çok sayıda güvenlik elemanı mevcuttur. Kendi hekiminizden randevu almak isteyebilirsiniz. Eğer hekimlerin hiç birinde daha önce muayene olmadıysanız danışma bölümündeki arkadaşlar sizlere yardım edecektir.

Beyoğlu Göz Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Bereketzade Cami Sokak No:2 Beyoğlu / İstanbul
Telefon : (0212) 251 59 00

Beyoğlu Göz Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyoğlu Göz Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Beyoğlu Göz Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ