Beylikdüzü Beko İş Başvurusu

1950’li yıllarda Türkiye henüz yeni sanayileşmeye başlamıştı. Koç Holding’in kurucusu olan Vehbi Koç Türkiye’ye döviz kazandırma peşindeydi. Bejerano ise o yıllarda salça ve konserve fabrikası için tecrübesi bulunmaktaydı. Böylece Vehbi Koç ile Bejerano ortak oldular. Şirketin ismi Bejerano ile Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesi ile Beko olarak yer aldı. Ama ülkenin durumundan dolayı şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda konserve şirketinin ismi Beko ticaret olarak geçti ve şirket 1983’ten itibaren beyaz eşya sektörüne atıldı. 2000 yılından itibaren şirket yurt dışına da ihraç etmeye başladı ve yurtdışına sunulan ilk beyaz eşya olma özelliği ile ‘’ Dünya Markası “ olarak anılmaya başladı. Bugün ise dünyanın her yerinde her saniye şirketin beyaz eşya ürünleri satılmaktadır.

Şirket birçok basketbol organizasyonuna sponsorluk yapmaktadır. İspanyol futbol klubü olan Barcelona’ya 2014 yılında sponsorluk yaptı ve Barcelona 4 yıl boyunca formalarında Beko’nun logosunu taşıyacak. Türk takımı olan Beşiktaş JK’ nin de 1885’ten 2004’e kadar ana forma sponsoru oldu. 2014-2015 sezonu için ise forma sırt sponsoru olarak anlaşıldı.

Bunların dışındaki bazı sponsorlukları;
Beko Basketball Bungesliga BBL Almanya.
Beko Basketbol Ligi BBL Türkiye.
BEKO Basketbol Süper Ligi RBL Rusya.
Beko Lietuva Krepsinis Lyga BEKO-LKL Litvanya.
FIBA Avrupa Basketbol Şampiyonası EuroBasket Polonya.
FIBA Dünya Şampiyonası.

Beylikdüzü Beko İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mh. E-5 Yan Yol Caddesi, Beko Fabrikası, Beylikdüzü, İstanbul

Beylikdüzü Beko Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beylikdüzü Beko firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beylikdüzü Beko insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM
 1. Betty dedi ki:

  Eoin — What a beautiful and thoughtful piece yov7#821&;ue written about my Brother, Peter. I so appreciate what you’ve written and for the friendship you and Peter enjoyed. Love, Mary Ann

 2. Harun gül dedi ki:

  İyi günler. Ön lisans elektrik elektronik mezunuyum, iş aramaktayım. İlginiz için teşekkür ederim.

 3. orhan bayın dedi ki:

  İşyerim Çerkezköy’e taşınmasından dolayı işten çıkarıldım. Acil iş aramaktayım kariyerimi yükseltmek için sizinle çalışmak istiyorum. Lise mezunuyum, askerliğimi yaptım, sigara kullanmıyorum.

 4. mikail dedi ki:

  Firmanızda çalışmak istiyorum.

 5. mikail dedi ki:

  İşe ihtiyacım var.

BİR YORUM YAZ