Beylikdüzü Arçelik Fabrikası İş Başvurusu

1955 yılında kurulan Arçelik A.Ş bugüne kadar verdiği hizmette ürünlerinin kalitesi ile ön plana çıkmıştır. Sağlamış olduğu tedarik ve 25.000 çalışanı ile büyük bir istihdam sağlayarak, beyaz eşya sektöründe lider konuma yükselmiştir.

Beylikdüzünde bulunan fabrikası bir yana yurtdışında da birçok üretim tesislerine de sahiptir. Romanya, Çin, Güney Afrika, Rusya ve Tayland’da 15 üretim tesisi ile hizmet ağının uluslararası bir alana taşıdığını kanıtlamaktadır. Özellikle ürünlerinin kalite garantisi, uzun ömürlülüğe sahip olması gibi etkenler, Beylikdüzü Arçelik Fabrikası’nın büyük bir değere sahip olduğunu göstermektedir. Ayrıca dünyanın her bir alanına ve ülkesine yayılan satış ve pazarlama organizasyonu ile Beylikdüzü Arçelik Fabrikası ve diğer üretim tesislerinde ciddi anlamda iş yapan güçlü bir markadır.
Yıllık Cirosu 12 Milyar TL’yi bulan Arçelik, deneyimli çalışanlarıyla, beyaz eşyaları ürettiği teknolojisi ile ve sağladığı satış organizasyonuyla Türkiye’de adından çok sık söz ettiren ve tercih edilen bir marka olarak faaliyetini her geçen gün geliştirerek sürdürmektedir.

Global faaliyet ağını epey bir güçlendiren Arçelik A.Ş 130’dan fazla ülkeye tedarik ve hizmet sağlamaktadır. Bunu dünyanın belirli ülkelerine yaymış olduğu son teknolojiden yararlanılan 15 üretim tesisleriyle sağlamaktadır. Bunlardan biri olan Beylikdüzü Arçelik Fabrikası, Türkiye’ye ve dünyanın çeşitli bölgelerine ürün hizmet ağını, müşterileri ile buluşturmaktadır.

Arçelik Fabrikası İletişim Bilgileri
Adres; Cumhuriyet Mahallesi, E-5 Yan Yol No: 1, Beylikdüzü İstanbul

Telefon: (0212) 314 34 34
Faks: (0212) 314 34 82
Email: kurumsal@arcelik.com

Arçelik Fabrikası Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beylikdüzü Arçelik Fabrikası firmasında kariyer yapabilirsiniz. Arçelik Fabrikası insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM
 1. Engin kiren dedi ki:

  10 yıldır boyahane amiri olarak çalışıyorum işten ayrıldım acil işe ihtiyacım var ilgilenirseniz sevinirim

 2. Musa senturk dedi ki:

  Lise mezunuyum is ariyorum size yarrarli olabilecek kapasitede oldugumu düşünüyorum

 3. cengiz kilinç dedi ki:

  10 senedir otelde ahçı olarak calisiyordum. Çalisma saatleri uzun olduğu icin işten ayrılma karari aldım. Aileme zaman olmuyordu, onun icin bu arçelik fabrikasina iş başvurusu yapmak isteğinde bulundum. Evime daha yakin olduğu icin, evim esenyurt talatpaşa mahallesinde oturuyorum. Bana yardimci olursaniz sevinirim. Sekizci ayda nasip olursa ikinci çocugum olacak, evim banka kredili aldim.

 4. serkan dedi ki:

  İş arıyorum.

BİR YORUM YAZ