Beykoz Tıp Merkezi İş Başvurusu

Tıp alanında etkenlerin var olduğu tüm süreçlerde Beykoz Tıp Merkezi, hasta sağlığına, beklentilerine ve memnuiyetine göre hareket etmektedir. Geliştirmiş olduğu birçok hizmetinde gerçek bir değere sahip olarak sağlık alanında tüm donanımlara sahiptir. Hastaların tedavi süreçlerinde büyük bir çaba göstererek birçok uzman doktorla çalışmaktadır. Her bir doktorun güler yüzlü olması, hastaları birbirinden ayırmaması ve sürekli sıcak bir yaklaşım sergilemeleri, Beykoz Tıp Merkezine sağlıklarını emanet eden hastaları olumlu yönde etkilemektedir. Bu yüzden Beykoz Tıp Merkezi, bugün ve yarının sağlık konusundaki tüm ihtiyaçlarını düşünerek kendini her geçen gün geliştirmekte ve tıp alanında saygın statüsünü bozmadan hizmetine devam etmektedir.

Beykoz Tıp Merkezi, hiçbir hastasını bir diğerinden ayırmadan, gerekli sorumluluklarının bilincinde bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Bunu yaparken, hastanın ne hissettiğini, nasıl bir sağlık sorunu yaşadığı gibi sorunlarında kaynağına inmektedir. Özellikle tıbbın etik değerlerine, hassas ilkelerine ve öneminin bilincinde olarak bugün sağladığı sağlık hizmetinde; Acil Servis, Genel Cerrahi, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Göz Hastalıkları, Nöroloji, Psikiyatri, Ortopedi ve Travmatoloji, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Check Up, Ağız ve Diş Sağlığı, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon, hizmetlerini Uzman doktorlar aracılığı ile sağlamaktadır.

Tüm sağlık birimlerinde gösterilen ilgi, kullanılan ekipmanların tümünün son teknolojiyi yakından takip etmesi ve verilen sağlık hizmetinin bir hastayı memnun etmesi, Beykoz Tıp Merkezinin genel amacını ve hedeflerini oluşturmaktadır.

Beykoz Tıp Merkezi İletişim Bilgileri
Adres; Ortaçeşme, Çayır Cd. No:148, Beykoz / İstanbul

Telefon : 0216 323 28 28

E-Posta : info@beykoztipmerkezi.com

Beykoz Tıp Merkezi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beykoz Tıp Merkezinde kariyer yapabilirsiniz. Beykoz Tıp Merkezi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ