Beykoz Devlet Hastanesi İş Başvurusu

Beykoz Devlet Hastanesi çok hoş bir deniz manzarasını gören mevkiiye kurulmuştur. İlk sağlık hizmetini 1955 yılında S.S.K Dispanseri olarak vermiştir. Sonraki yıllarda gelişimini hızlı bir şekilde sürdüren Beykoz Devlet Hastanesi kısa zamanda sağlık birimlerini ve doktor sayısını arttırmış ve sağlık konusunda ciddi ilerleme kaydetmiştir.

1962 yılında Beykoz Devlet Hastanesi, S.S.K Paşabahçe Hastanesi adı ile 243 yatak kapasitesine sahip olarak hizmet vermeye başlamıştır. Sonrasında, 1985 ve 1991 yılında radyoloji, yeni poliklinik ve laboratuvar gibi bölümlerin açılmasıyla ek bina ile genişlemiş ve yatak kapasitesini hemen hemen iki katına çıkarmıştır. Böylece sağlık hizmetini geniş bir şekilde sağlayan ve günümüzün teknolojik imkanlarından geri kalmayan Beykoz Devlet Hastanesi, çeşitli doktor, hemşire ve sağlık bakıcıları ile hastalara hizmet vermektedir.

Hasta memnuiyetini ve tedavi süreçlerine göre sistemi bulunan Beykoz Devlet Hastanesi T.C Sağlık Mevzuatına ve yasalarına uygun olarak hareket etmektedir. Hastalarına verdiği hizmette en ufak bir ayrıntıyı dair düşünerek, tıp ahlakına uygun olan bir sağlık hizmeti sunmaktadır. Zamanla gelişmesi, ek binaların açılması yeni sağlık birilerinin eklenmesiyle son güncel ismini, 2011 tarihinde 18851 sayılı bildirge ile Sağlık Bakanlığı onayından geçerek Beykoz Devlet Hastanesi ismini almıştır. Günümüzde bu isimle hizmetini sürdüren Beykoz Devlet Hastanesi, hastaların ve çalışanların tümü için tüm beklentileri karşılamaya çalışarak, gerçek bir sağlık hizmeti verebilme adına büyük bir çaba göstermektedir.

Beykoz Devlet Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saip Molla Cad. Kısayol Sok. No:1 Beykoz / İSTANBUL

Telefon: (216) 322 22 10

E-posta: : istanbuldhs4@saglik.gov.tr

Beykoz Devlet Hastanesi Kariyer Olanakları
Devlet hastanelerine yapılam memur alımları KPSS benzeri sınavlar ile yapılmaktadır. Konu ile ilgili detaylar için hastane insan kaynakları ile görüşebilirsiniz. Beykoz Devlet Hastanesi insan kaynakları sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 15 YORUM
 1. Öznue dedi ki:

  Ben de hastanede çalışmak istiyorum Paşabahçe de oturuyorum her is yaparım orta öğretim mezuniyim.

  1. Necdet Kılıç dedi ki:

   Merhaba;
   İlgilendiğiniz firmanın insan kaynakları sayfasına ve iletişim bilgilerine ulaşmak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.
   http://www.isbasvurusu.com.tr

 2. Ceyda dedi ki:

  Ticaret lisesi mezunuyum bıilgisayarım var bilişim teknoloji kursunu bitirdim bilgisayar işi olmasa bile sekreterlik ya da danışma da durabilirim acil ihtiyacım var Allah rızası için yardımcı olun zor durumdayım dönüş yaparsanız çok sevinirim daha önce cv mi bıramştım ama ilgilenmediler lütfen Allah rızası için yardımcı olun

 3. Nazlı dedi ki:

  Iyi günler.Daha önce bagcilar devlette çalıştım acil de ,emekli hemsireden eğitim gördüm.Aynı zamanda hacamatciyim

 4. Şengül keser dedi ki:

  Anadoluhisari nda oturuyorum iş ihtiyacim var. Geri dönüş yapmanizi rica ederim

 5. İkra dedi ki:

  Merhaba ben beykozda oturuorum cocuk gelisimi ve egitimi dal: okul oncesi ögretmenligi lise mezunuyum bana gore is varsa lutfen bana donun

 6. Aykut dedi ki:

  Beykoz anadolu hisarı yeninahallede oturuyorum hastanenizin kantininde çalışmak istiyom

 7. yeşim ergen dedi ki:

  Çengelderede oturuyorum. ulaşım konusunda sıkıntım yok işletme mezunuyum muhasebe departmanında 8 yıllık deneyimim var bilginize
  iyi çalışmalar

 8. Mustafa dedi ki:

  Beykoz devlet hastanesine güzel bi işistiyorum çalışma ortamı ve arkadaşlık ortamı iyi bi işistiyorum

 9. Mustafa dedi ki:

  Beykoz devlet hastanenin yanındaki sivil devlet memuru olarak başvuruda bulunmak istiyorum

 10. Mustafa dedi ki:

  Beykoz devlet hastanesinin kafelerine aşçı olarak çalışmak istiyorum

  1. Mustafa dedi ki:

   Beykoz devlethastanesinyanındaki kâfelere çay cılik veya aşcılik olarak başvuruda bulunmak istiyorum

 11. doğan yılmaz dedi ki:

  Beykoz Elmalı’da oturuyordum. Sizinle çalışmak isterim, değerlendirip bilgi vermenizi rica ederim.

 12. Kevser dedi ki:

  Merhaba Soğuksu’da oturuyorum. Hastanenizde çalismak istiyorum, isci alimi ne zaman yapacaksiniz? Hastaneye gelip ordan da form doldurmustum. Olumlu olumsuz geri dönüşte yapmadiniz? İlgilenirseniz sevinirim.
  Iyi calismalar

 13. yeliz kostak dedi ki:

  Ben lise mezunuyum. Paşabahçe’de oturuyorum. Çok acil işe ihtiyacım var. Ne iş olursa yaparım. Lütfen işçiye ihtiyacınız olursa bana dönün.

BİR YORUM YAZ