Beykent Üniversitesi İş Başvurusu

Beykent Üniversitesi Adem Çelik tarafından kurulmuş bir vakıf üniversitedir. Özgün eğitimde yüksek eğitim standardını uzun yıllar boyunca öğrencilerine sunmuş ve birçok öğrenciyi mezun etmiştir. Beykent Üniversitesi bir öğrencinin isteyebileceği eğitim kapasitesinin çok üzerinde beklenileni vermektedir. Özellikle Beykent Üniversitesi öğrencilerine 48 lisans, 37 ön lisans ile kapılarını açmaktadır. Ayrıca 55 lisansüstü programı da Beykent Üniversitesi içeriğinde bulunmaktadır.

Beykent Üniversitesinde 8 fakülte, 1 Meslek Yüksek Okulu ve 4 Yüksekokul bulunmaktadır. Bu Fakülteler içeriğinde; Mühendislik ve Mimarlık Fakültesi, Fen Edebiyat Fakültesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Hukuk Fakültesi, İletişim Fakültesi, İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi, Uygulamalı Birimler Yüksek Okulu olmak üzere yaklaşık 25.000 öğrencisine eğitim hizmeti sağlamaktadır. Verdiği hizmeti en etkin bir şekilde yerine getiren Beykent Üniversitesinde kontenjanların %80’i burslulara ayrılmıştır. Öğrencilerin bir kısmı da %25, %50 ve tam burslu olmak üzere Beykent Üniversitesine yerleştirilmişlerdir.

Beykent Üniversitesi ilk mezuniyet yılını kurulduğu tarihten 1997’den 4 yıl sonra 2001 yılında vermiştir. Toplam 19.500 mezun veren Beykent Üniversitesi, her yıl üniversite sınavlarında birçok öğrencinin tercihi konumunda olmaktadır. Her yıl düzenli olarak mezun vererek, öğrencilere bilgi aktarımını kusursuz yapan Beykent Üniversitesi, bugün eğitim kalitesini her açıdan kanıtlayan birçok içeriğe sahiptir. Özenli seçilen akademik kadrosu, eğitim için kullanılan tüm ekipmanlar ve verilen eğitim her açıdan Beykent Üniversite için değerli ve önemli olmaktadır.

Beykent Üniversitesi İletişim Bilgileri
Adres; No:19, Hadım Koruyolu Caddesi, Sarıyer/İstanbu

Telefon: 444 1997

Eposta: info@beykent.edu.tr

Beykent Üniversitesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beykent Üniversitesinde kariyer yapabilirsiniz. Beykent Üniversitesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ