Beykent Koleji İş Başvurusu

Eğitim hizmeti alanında, ciddi yol kat ederek öğrencileri en iyi şekilde eğitmektedir. Gerçek değeri öğrencilere sunarak, gerçek bilginin ve eğitim alanındaki ilkeleri en yüksek esaslarda yerine getiren Beykent koleji bugün büyük işlere imza atarak öğrencilerini her açıdan desteklemektedir. Beykent Koleji eğitiminde bir öğrencinin, günümüzün değişen ve yenilenen tüm etkenlerine eğitim sağlamaktadır. Özellikle kurulduğu dönemden beri, eğitim hizmeti faktörünü hiç aralık vermeden sürdüren Beykent Koleji, bugün birçok öğrenciyi eğitmiş ve doğru bilgilerle hayata hazırlamıştır.

Beykent Koleji bir öğrencinin eğitiminde bazı esasları ön plana almaktadır. Bunlar;
Öğrencinin öğreneceği bilgiyi Yeteneğini, Deneyimini günümüz dünyanın farkında olarak üst düzey bir eğitim anlayışını öğrencileri için sunmaktadır. Özellikle çalıştırmış olduğu öğretici kadrosu, günümüzün bilgi ihtiyacını en iyi şekilde veren, öğreten ve öğrencilere sunan bir yeteneğe göre seçilmişlerdir.

Beykent Koleji 1990-1991 eğitim yılı itibariyle öğrencilere bilgi aktarımını sunmaya başlamıştır. Özellikle geliştirmiş olduğu hizmet anlayışında birçok değer yargısına sahiptir. Bunun için; Anaokul, İlkokul, Ortaokul, Lise, Üniversite olmak üzere, eğitim seviyesini uluslararası standarda uygun olarak vermektedir. Çeşitli aktivitelerle hem zihinsel hem de bedensel gelişimi sağlayan Beykent Koleji, yüzme havuzlarından kapalı spor salonlarına kadar tüm aktiviteleri içerisinde barındıran önemli bir eğitim kurumudur. Bilgisayar laboratuvarları, teknoloji odaları, müzik odaları, kütüphane gibi birçok alanda öğrencilerinin bilgi seviyesini yükselterek kaliteli bir eğitim vermektedir.

Beykent Koleji İletişim Bilgileri
Adres; Özel Beykent Lisesi, Gürpınar E-5 Yol Ayrımı Beykent / Büyükçekmece / İstanbul

Beykent Koleji Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beykent Koleji firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beykent Koleji insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ