Beykent Cerrahi İş Başvurusu

Sağlık standartlarını günümüzün teknolojik ihtiyaçlarına uygun olarak karşılayan Beykent Cerrahi (Tıp Merkezi) , bir hastasının memnuiyeti için tüm yatırımlarını yaparak hizmet vermektedir. Geliştirmiş olduğu tüm sağlık birimlerinin kullandığı ekipmanlar üst düzey teknoloji baz alınarak getirtilmiştir. Kulak Burun Boğaz sorunlarından göğüs hastalıklarına kadar geniş bir sağlık hizmeti sunan Beykent Cerrahi (Tıp Merkezi), bugün sağlık ihtiyaçlarını verimli bir şekilde kaliteye uygun olarak karşılamaktadır.

Beykent Cerrahi Tıp Merkezi bugün İstanbul’da hastalarına sağladığı hizmet yelpazesinde; Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Algoloji, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji, Göğüs Hastalıkları, Genel Cerrahi, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Medikal Estetik, Psikolojik Danışmanlık, Radyoloji, Varis Cerrahisi, Görüntüleme Ünitesi, Kardiyoloji, Dahiliye, Çocuk Hastalıkları, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon gibi birçok sağlık birimlerinde günümüzün ihtiyaçlarını doğru bir şekilde sağlayan hizmet vermektedir. Bu yüzden Beykent Cerrahi, tüm sağlık unsurlarında hizmeti kusursuz sergilerken Hekimlerini de özenle seçmiş ve yıllardır sürdürdüğü deneyimlere göre seçmiştir.

Sağlık unsuruna her açıdan önem verdiğini rezervasyon işlemlerinde, her bir hastaya uygun bir sıra dağılımı yapmasıyla da göstermektedir. Hiçbir açıdan mağdur etmeden hastalarını koruyan ve sağlık süreçlerinde olumlu sonuçları görmeyi hedefleyen Beykent Cerrahi, gerekli teknolojik tüm donanım ve hekimleriyle güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktadır.

Böylece hasta memnuiyetini, kendisinden beklenilen güvene göre verebilmektedir. Gerçek bir hasta tanısı konana kadar, bir hastanın sağlık sorunlarında en ince detaya kadar inerek tedavi sürecini araştırmaktadır.

Beykent Cerrahi İletişim Bilgileri
Adres; Adnan Kahveci Mah. Yavuz Sultan Selim Bulvarı Mimar Sinan Cad. No:59, Beykent, Beylikdüzü İstanbul

Tel: 444 6 087

E-posta: info@beykentcerrahi.com

Beykent Cerrahi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beykent Cerrahi firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beykent Cerrahi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ