Beydağı Turizm İş Başvurusu

Sahibinin Malatya kökenli olduğu bir firmadan bahsediyoruz. Oldukça eski bir kuruluşa sahip ve hala daha oldukça yoğun müşteri kitlesi olan bir firma. Beydağı turizm bir aile şirketidir. Adını ise; 1972 yılında bir halk oylaması sonucunda almıştır. Turizmin kurucusu; MERHUM, Kenan Mutlu’ dur. İlk kurulduğu tarihlerde tek sefer ile hizmet veren bir seyahat arabası iken, kuruluş zaman itibari ile acente olmuştur. Malatya halkının da benimsemesi ile; Malatya’ ya mal olmuş bir otobüs firması haline gelmiştir. Beydağı turizmin bir aile şirketi olması Doğu Anadolu’da sevilmesini ve tutulmasını sağlamıştır. Hemşerileri turizmine oldukça fazla sahip çıkmış, yaz tatili zamanlarında özellikle bilet satış rekorları kırılmıştır. Kemal Mutlu’nun ölümünün ardından şirket yönetimini devralan oğulları, hala yönetimin başındalar.

Araçların zamanla yenilendiğini de gözlemlemek mümkün. Oldukça konforlu seyahat sunan firma, şimdiler de daha da lüks araçları ile hizmet veriyor. 2+1 koltuk seçenekli araç sayıları ise oldukça fazla. Seyahat boyunca müşterilerin hizmetini görmek üzere iş gören kabin memurlarının seçimi konusunda da hayli titiz davranan firma, genellikle hemşerileri ile çalışmayı tercih ediyor. Beydağı turizm adını Malatya’ nın en kuytu köşelerine dahi duyurmuştur. Doğu Anadolu bölgesi üzerindeki bazı illerde de Beydağı turizm vazgeçilmez durumda. Yol güzergahında inen çok fazla sayıda yolcusu mevcut. Beydağı turizm büyümeye devam ettikçe Malatya insanlarının gurur kaynağı olacaktır.

Beydağı Turizm İletişim Bilgileri
Adres; Hamidiye Mahallesi, Atatürk Caddesi, No : 19 MALATYA

Beydağı Turizm Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beydağı Turizm firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beydağı Turizm insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. Ahmet efe dedi ki:

    Tlf (05419368109) ararsanız

  2. Ahmet efe dedi ki:

    Merhabalar ismim ahmet bursada oturuyorum işe ihtiyacım var muavinlik

BİR YORUM YAZ