Beybi Eldiven İş Başvurusu

Beybi eldiven kuruluş yılı itibariyle geçmişten bu zaman kadar birçok alanda, bölümde ve hizmet içerisinde eldiven üretmiş ve bunları piyasaya sürmüştür. 1949 yılı itibariyle kurulmasının ardından milyonlarca eldiven üreterek, bu eldivenleri müşterisiyle buluşturmuş ve her birine kaliteyi işleyerek hakiki bir hizmeti güven temelli olarak sağlamıştır.

Beybi Eldiven İstanbul Maslak’da kurulmuştur. Kurulmasını ardından verdiği hizmette; Ev İşleri, İş ve Sanayi, Medikal Eldiven, Medikal Sarf Eldivenleri olmak üzere, ürün hizmetini müşterilerine sunmaktadır. Geliştirmiş olduğu eldiven üretiminde günümüz teknolojisine uygun olan ve beklentileri karşılayan bir hizmet vermektedir. Bu hizmetinde özellikle, doğaya saygılı ve müşteri memnuiyetine önem veren bir çalışma içerisinde faaliyet göstermektedir.

Çalışanlarını özenle seçen ve yeteneklerini sorumluluk bilinci ile iş performansına yansıtarak çalışmalarını ön görmektedir. Bu sayede çalışma prensibi ve gerekliliklerine uygun olarak hizmet sağlayan Beybi eldiven, müşterilerine hizmet alanındaki beklentilerine uygun bir cevap verebilmektedir. böylece tüm ihtiyaçlar doğru bir şekilde sağlanmış olarak, hizmet kusursuz bir yapıya göre sağlanmış olmaktadır.

Beybi Eldiven yüksek kalite standartlarına, iş gücüne, müşterilerin memnuiyetine göre bir çalışma göstermektedir. Bunun için geliştirdiği tüm çaba, emek ve hizmet potansiyelinde müşterilerin beklentilerini doğru bir şekilde karşılayabilmek vardır. Vizyon ve misyon değerlerini buna göre oluşturan Beybi Eldiven, geliştirmiş olduğu hizmette son teknolojiyi, gündemi ve diğer önemli oluşumları takip ederek, hijyen kurallarına uygun bir şekilde eldiven üretmektedir.

Beybi Eldiven İletişim Bilgileri
Adres; Yukarı Dudullu Organize Sanayi Bölgesi 1. Cad. No: 27 Ümraniye – İstanbul

Beybi Eldiven Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beybi Eldiven firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beybi Eldiven insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. İlkay dedi ki:

    Fabrikanızda çalışmayı arz ederim

  2. Ali dedi ki:

    Fabrika kadinizda 5 sene calistim is ariyorum

  3. Songül YAKUT dedi ki:

    Fabrikanızda çalışmak isterim. Vasıfsızım.

BİR YORUM YAZ