Beyaz Zambak Kreş İş Başvurusu

Elbette ki çocuklarımıza uygun bir gelecek sunmak isteriz. Peki, onları emanet edebileceğimiz emin elleri bulmak çok mu kolay? Biz veliler için bu asla kolay değildir. Neyse ki imdadımıza; beyaz zambak kreş yetişiyor.

Çocuklarımıza uygun bir ev ortamı sunması açısından oluşturulan alanlar oldukça düzgün. Çocuk, evinden uzak kaldığını hissetmemeli. Eğer böyle bir hisse kapılır ise; öz güven eksikliği yaşamaya başlar.

Beyaz Zambak Kreş hocalarımızı da tanımakta fayda var. Tüm hocalarımızın alanında uzman, çocuk gelişimi ve okul öncesi eğitimlerini tamamladıklarını belirtmek isterim. Çocuklarımıza eğitim verecek olan kişilerin ahlaki ve ruhsal gelişmişlikleri de çocuklarımızı etkileyecektir. Beyaz zambak kreş eğitimcileri tüm bu ayrıntıları içeren mülakatlardan geçmişleridir.

Beyaz Zambak Kreşinde çocuklarımız yaşlarına göre kategorilere ayrılır. Ve her yaş grubu için belirli sayıda sınıf açılır. Bir sınıf sayısının eğitimcimizi zorlamayacak kadar olmasına özen gösterilir. Çocuklarımız ile birebir ilgilenilmesi için bu çok gerekli bir ayrıntıdır.

Ayrıca; yaş gruplarına göre etkinlik saatleri ve sınıf düzenlemeleri yapılır. Tuvalet eğitimini tamamlamamış çocuklarımız için kreş hizmetinin sakıncalı olduğunu düşünen eğitimcilerimiz, çocukların bu eğitimi tamamladıktan sonra kreş ortamına girmelerini söylüyorlar. Aksi halde, arkadaşlarının baskısı altında kalabilir ve psikolojik yöntem sarsılabilir.

Beyaz Zambak Kreş İletişim Bilgileri
Adres; Şirintepe Mh. Akgün CD. Okay Sk. No:2 İZMİT KOCAELİ

Beyaz Zambak Kreş Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Zambak Kreş’de kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Zambak Kreş insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ