Beyaz Sistem İş Başvurusu

Son yıllarda bazı sektör ve firmalar arasında ortalama rekabet hızla büyüyor. Rekabette başarılı olan firmalar beyaz sistem uyguluyor. Firmaların yenilikçi ürünleri ve geniş yelpazesi sayesinde çalışanlarına da birçok imkan sunuyor. İş yerinde çalışanların neye göre, neden ve nasıl değerlendirildiği konusunda geliştirilen sistem birçok firmada başarı ile uygulanıyor. Sitemde güvenilirliğin sağlanabilmesi amacıyla hedeflerin belirlendiği, net ve somut geri bildirimlerin yapıldığı, bilgilendirici toplantıların yoğunlukta olduğu, beyaz sistem üzerine çalışma yapan firmalar kısa sürede büyük başarılar elde ediyorlar.

Şirketin yayınladığı ücret politikası, artışlarda hangi şartların dikkate alındığı, hangi koşullarda kademe yükseleceği konusunda detaylı bilgilendirmeler yaparak, personellerin çalışma şevkini arttırmayı hedefliyor. Neyin nasıl yapıldığının net, açık, şeffaflık ilkeleri ile anlatılmaya çalışılarak devam ediyor. Birçok şirketin piyasa verilerinden anlaşıldığı üzere yazılım, otomasyon, medikal cihazlar, elektrik ve elektronik cihaz sektörünün ön plana çıktığı ve bu şirketlerdeki başarının beyaz sistem uygulamasına göre hareket ettikleri yönündeki bilgi birçok farklı iş kolundaki firmaların işine yarayacağa benziyor.

Hemen her kesim bu uygulama ile şirketlerindeki işçi verimini arttırarak, daha fazla hizmet elde edebilmeyi hedefliyor. Başarıyı yakalayan şirketler uzun vadede ayakta kalırken, başarısız olan şirketler kısa süre içerisinde kepenk kapatıyor. Devlete yüklü borçları olan bu şirketlerin yönetim politikaları nedeniyle batması ülke ekonomisine büyük zararlar vermeye devam ediyor. Şirketler, yönetim, organizasyon, muhasebe, iş planı konularında uzman ekiplerle yola devam etmeleri gerektiğinin farkına zamanla varıyorlar.

Beyaz Sistem İletişim Bilgileri
Adres; Havalimanı Yolu No:809 Akyurt / Ankara

Telefon :
444 55 80
Faks :
0312 387 50 60
E-Posta :
bilgi@beyazsistem.com

Beyaz Sistem Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Sistem firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Sistem insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ