Beyaz Show İş Başvurusu

Türkiye’nin tartışmasız en kaliteli içeriği ile en uzun süren ve en başarılı talk Showları arasında ilk sırayı kapan, cesur, komik, bazen ciddi kişiliği ve en yenilikçi içerikleri ile karşımıza çıkan Beyaz Show, Beyazıt ÖZTÜRK’ün karizmatik sunumu ile yıllardır televizyon karşısında insanların zevk alarak takip ettiği bir program olma özelliğini korumaya devam ediyor. 1996 yılında KanalD’de gösterime giren talk Show programı yıllardır Cuma günleri bizi ekrana kilitleyen bir program oldu.

Program, televizyonda olduğu kadar sosyal medyada da adından oldukça çok söz ettirmeyi başardı. Youtube internet video kanalında binlerce videosuyla ses getiren programı kaçıran kişiler izleme şansı yakaladı. Sosyal paylaşım sitelerinde yaratıcı paylaşımlarıyla adından uzunca bir süre söz ettirmeyi başardı. Halen büyük bir kitle, Beyaz Show’u gerek sosyal medya, gerekse televizyon aracılığı ile takip ediyor. Yaptığı programdan kareleri video paylaşım sitelerinde paylaşıyor ve her geçen gün tüm Türkiye’de ne kadar çok sevildiğini bize ispatlıyor.

Sosyal medya da Beyazıt ÖZTÜRK’ün sunduğu talk show’a ait sosyal paylaşım sitelerindeki hesaplara şöyle bir göz atalım.

2,4 Milyon takipçiye sahip olan talk Show tüm videolarını aktif bir şekilde paylaştığı bir “Facebook” hesabı, Yaklaşık 300 bin takipçiye sahip olan Show programı diğer paylaşım sitelerinde olduğu kadar burada aktif olmadığı bir “Twitter” hesabı, 170 binden fazla takipçiye sahip olduğu, videoların paylaşılarak birçok kişi tarafından takip edilen “Vine” hesabı, Genelde Youtube üzerindeki yüksek izlenme oranına sahip videoların görüntülerini ve programdaki fotoğrafların paylaşıldığı bir “Instagram” hesabı, mevcut olan eğlence programı her hafta evimize misafir, akıllı telefonlarımızla da, her anımızda bizimle olmaya devam ediyor.

Beyaz Show İletişim Bilgileri
Adres; Doğan TV Center Bağcılar / İstanbul

Beyaz Show Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Show’da kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Show insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM
  1. Şahin Çayır dedi ki:

    Sizin ekibinizde cani gönülden çalışmayı çok isterdim biliyorum buraya yorum yaparak sizin ekibinizde yer alamıcağımı sadece bir umut ediyorum adım Şahin 32 yaşındayım Bilecikten yazıyorum size bu mesajı belki bir gün diyerek hayırlı işleriniz olsun diyorum sağlıcakla kalın.

  2. Umut Kılınç dedi ki:

    İs istiyorum sadece

  3. Kamuran dedi ki:

    Ne olur kızım için bir fırsat verin ben anneyim kızım 2 yıllık üniversite mezunu grafik tasarım okudu uzun zamandır. Mesleğinde iş arıyoruz herkez deneyim deneyim tutulmuş gidiyor yalvarıyorum yardım edin büyüklerim yardımcı olun Melike Polat kızımın adı

BİR YORUM YAZ