Beyaz Kağıt İş Başvurusu

Sizi saran temizliği adı’ sloganı ile hayatımıza yeni giren bir kurumsal temizlik firması. Temizliğin imandan geldiği inancı ile yaşayan birçok ev hanımı için oldukça güzel bir vizyonu olan firmamızın tarihçesine şöyle bir göz atalım. Bakalım kimler bize bu temizliği sunuyor. Bizlere hizmet verebilmek adına ne gibi yollardan geçmişler.

2005 yılında hizmet vermeye başlayan firmamız, deterjan üretimi gerçekleştirmekte idi. Şu an, günde üretilen deterjan miktarı ile Türkiye’ de kendi sektörü içerisinde 5. Sırada yer almakta olan beyaz kağıt, hedefinin daha da büyümek olduğunu vurgulamaktan asla kaçınmamıştır.

Fabrikamız bünyesinde hammadde üretimi de kurmuştur. Ayrıca fabrika içerisinde bulunan su arıtma tesisleri de oldukça yoğun işlem görmektedir. Labsayı, yani fabrikanın kendi hammaddesini üretmesi, kuruluşun ticari itibarı açısından oldukça kıymetli bir olaydır. Firmanın kalitesi ISO ile tescillenmiştir. Bu tescil sayesinde yeni oldukça yeni olan firmamızın aslında oldukça da güvenli olduğunu söylemeden geçmek doğru olmayacaktır.

Asperox, peros, sev ve halk marklarını tüketici ile tanıştıran firma, yurt dışı pazarında da oldukça etkili bir çalışma göstermiş durumda. Beyaz kağıt; yurt dışı pazarında, Afrika, Orta Doğu, Balkanlara da ürünlerine tanıtmış, ülkemiz ekonomisine bu hali ile oldukça katkı sağlamıştır. Sizin de diğer adınız temizlikten geçiyorsa ise; yüzde yüz saf üretimlerimizi kullanmanızı öneririz.

Beyaz Kağıt İletişim Bilgileri
Adres; Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi Anavarza Cad. No: 3 Sarıçam / ADANA

Beyaz Kağıt Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Kağıt firmasında kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Kağıt insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ