Beyaz İnci Diş Hastanesi İş Başvurusu

Belki farkındayız, belki de değiliz. Ama gülüşümüze güvenimizi arttıran yalnızca dişlerimizidir. Dişlerimi bir hekime kontrol ettirmek için kötü bir hastalığı beklenin bir lüzumu yoktur. Beyaz inci diş hastanesi sizlerin memnuniyeti üzerine hizmetlerine düzen veren bir kuruluştur. Gülüşünüzü sizin kadar önemseyen bir hekime muayene olmaktan daha güven verici ne olabilir ki? Hekimlerin uzman kontrolü ile seçilmiş olması hastalara çok daha fazla güven sağlıyor. Diş hastalıkları diğer hastalıklar gibi değildir. Beyaz inci diş hastanesi bu duruma farkındalık yaratmış. Çünkü; diş ağrısı veya diş çürüğü rahatsızlığı sebebi ile gelen bir hastanın dişini hemen çekmek yerine tedavi uygulamayı önermek hekimden hekime farklılık gösterir. Beyaz inci diş hastanesi, geri döndürülebilecek, eski sağlığına kavuşturulabilecek dişlerinizin çekilmesine asla müsaade etmeyen uzman hekimler ile çalışır. Uygulanan tedavi yöntemlerinin doğru olması, gereksiz bir tedavi işine girilmemesi bir hastanın psikolojisi açısından oldukça önemlidir. Beyaz inci diş hastanesi acil diş hastalıkları sebebi ile de hizmet vermektedir. Genellikle hafta sonları nöbetleşe usul ile ayarlanılan çalışma koşulları oluşturulur. Hekimlerimizin hak ettiği ücreti alıp almadığı hep biz hastalara hep yansır. Beyaz inci diş hastanesinde hasta haklarına aykırı olabilecek olan hiçbir şey, hastaya yansıtılmaz.

Eğer kıymetli olduğunuzu hissetmek istiyorsanız tam da tercih edilecek bir diş hastanesini buldunuz. Emin olmalısınız ki ağız sağlığınız, beyaz inci diş hastanesi hekimleri için oldukça önemli.

Beyaz İnci Diş Hastanesi İletişim Bilgileri
Adres; Saraylar Mahallesi, 495 Sokak, No: 11 DENİZLİ

Tel : 0 258 241 06 06 (pbx)

E-Posta:  bilgi@beyazincidis.com

Beyaz İnci Diş Hastanesi Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz İnci Diş Hastanesinde kariyer yapabilirsiniz. Beyaz İnci Diş Hastanesi insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ