Beyaz Balon Anaokulu İş Başvurusu

Bu ara öyle çok anaokulu ve kreş açılıyor ki hangisi iyi, hangisi kötü insan anlamakta zorlanıyor. Fakat, köklü ana okulları ve kreşlere yönelim de bu sayede artıyor aslında. Anaokulu bir çocuğun okul bilgilerine yönelik temlerin atıldığı yerdir. Çocuk arkadaşlığı ve eğitimi burada görür ilk olarak. Beyaz balon anaokulu, çocuklarımızı emanet edebileceğimiz bilgi birikim ile oluşturduğu güven ile var olan sıcacık bir yuvadır.

Eğitim vizyonu altında çocuklarımıza öğretecekleri bilgileri baştan bir düzen ve nizam çerçevesinde velilere sunan beyaz balon anaokulu oldukça kaliteli hizmet sunuyor. Okulun ana prensibi çocukların karakter gelişimlerini en uygun şekilde gerçekleştirmektir. Güler yüzlü, donanımlı eğitimcileri hizmet veren okulda yok yok. Çocuklarımızı ilkokul seviyesine çıkararak, zihinsel gelişimlerine destek olurlar. Çocuklarımızın zihinsel yeteneklerini geliştirmek üzere tasarlanmış eğitim programları ile mutlaka tanışmak gerekir. Beyaz balon anaokulu’ nun İzmir’in belirli ilçelerinde dört adet şubesi bulunmaktadır. Size en yakın şubeyi öğrenebilmek için, web sitesindeki iletişim bilgilerini kullanarak irtibata geçebilirsiniz.

Beyaz balon anaokulu tarihçesi de velilere güven vermeye yetiyor. 24 yıllık tecrübesi ile ayakta kalan ana okul, eğitim programlarını kuruluşundan bu yana geliştirmeyi başarmıştır. Gelişen teknolojiyi çocuklarımıza en uygun şekilde öğretebilmek adına akıllı sınıf donanımı ile hizmet vermektedir. Çocuklarımızı emanet edebileceğimiz; eğitici, öğretici, eğlendirici eğitim kadrosu ile beyaz balon anaokulu bizleri bekliyor.

Beyaz Balon Anaokulu İletişim Bilgileri
Adres; Karşıyaka Şubesi: Yalı Cad. No: 338 Karşıyaka / İZMİR. Ayrıca Alsancak ilçesinde de bir şubesi bulunmaktadır.

Beyaz Balon Anaokulu Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Beyaz Balon Anaokulunda kariyer yapabilirsiniz. Beyaz Balon Anaokulu insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ