Betonsa İş Başvurusu

İnşaat sektöründeki gelişmeleri takip etmek çoğu zaman zordur. Çünkü teknolojinin gelişmesine paralel olarak sürekli gelişen bir sektördür. Bu düşünce bir genellemedir. Zira her durumda olduğu gibi bu durumda da istisnalar vardır.Sektördeki her değişimi günü gününe takip eden Betonsa olarak, bu durumdaki en büyük istisna olduğumuzu düşünüyoruz.

Temelleri 1967 de atılmış olan Akçimento ile1974 Çanakkale çimentonun,1996 yılında tecrübelerini ve güçlerini birleştirmeleri sonucu ortaya çıkmış Akçansa böylece Türkiye’nin en büyük çimento üreticisi olmayı başarmıştır.1998 yılında ise bu lider firma olan Akçansa, bir diğer lider olan Betonsa’nın birleşerek gücüne güç katması ve bu alanda rakipsiz olarak faaliyetlerine devam etmesi sonucu, inşaat sektörü alanındaki her türlü soruna anında cevap verebilecek düzeyde hizmet vermeye devam etmiştir.Yurt içi ve yurt dışı olarak hizmet veren kuruluşumuz, her türlü sorun karşısında uyguladığı pratik çözümlerle ve çevreye karşı duyduğu saygı doğrultusunda geliştirdiği arıtımlarla doğaya karşı da duyarlı olarak örnek bir firma olmuştur.Var olan belli başlı her türlü kalite ve standart belgesine sahip olan firmamız, sıfır şikâyet yüzde yüz memnuniyet parolası ile kar oranını ikinci planda tutmaktadır.Garantili ürün konusunda da iddialı olan firmamız sizler için kendini halen geliştirmektedir.

Üretim yaptığımız hazır betonları piyasaya sürmeden önce birçok zorlu teste tabi tutan Betonsa, ürünlerimiz kaynaklı doğabilecek her türlü sorun ihtimalini daha üretim sahasında önlemeyi hedeflemektedir.

Betonsa İletişim Bilgileri
Adres; Kısıklı Caddesi No:38 Altunizade – Üsküdar / İSTANBUL

Betonsa Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Betonsa firmasında kariyer yapabilirsiniz. Betonsa insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hamdi süer dedi ki:

    Beton santral operatörüyüm sizlerle çalışmak isterim

BİR YORUM YAZ