Betong İş Başvurusu

Ülkemizde ve orta doğuda oluşan ihtiyacı karşılamak için, kişilerin artan beklenti ve taleplerini göz önünde bulundurduğumuzda Betong Yapı Ve Ticaret A.Ş. nin yapı elemanı olan BTG Gazbeton 2014 yılında üretime başlamıştır. Osmaniye organize sanayi bölgesinde yer alan tesisimiz, son teknoloji kullanılarak kurulmuştur. Tesiste, ısı yalıtım plakaları, geçmeli duvar blokları, hafif asmolen, düz duvar blokları, lento, donatılı ürünler ve örgü tutkalı üretimi yapılmaktadır.

Gazbeton buharlı basınç ile sertleşerek elde edilmiş bir yapı malzemesidir. Büyük bir kısmı durgun havadan oluşan küçük gözeneklerden meydana gelir. Gazbetona hafiflik ve yüksek ısı yalıtımı özelliğini kazandıran ise bu küçük gözeneklerdir. Bunların yanında Enerji tasarrufu sağlaması, Yangına dayanıklı olması, Kolay işlenir olması, Sağlam olması, Çevre dostu olması, Depreme dayanıklı olması, Ses yalıtımı sağlaması. Ekonomik olması gibi nedenlerden dolayı tercih edilebilirliğimiz gün geçtikçe artmaktadır.

Yapı sektörünün 460.000 m3 üretim hacmiyle hizmetinde olan Betong, tüketicinin gün geçtikçe artan bilinci sayesinde hedeflerinin gerçekleşeceğine inanıyor. Kalite standartlarından ödün vermemesi ve müşteri odaklı düşünmesi bunu kanıtlar niteliktedir. Çok çeşitli faydaları ile tüketicilerini mutlu eden şirket çevre dostu özelliği ile tam puan almaktadır. Kolay işlenir malzemeler üretmesi ise zamanı ve iş gücünü azaltmaktadır. Ses yalıtımı sağlaması da ürünlerin farklı özellikleri arasında en iyi olanlarından biridir.

Betong İletişim Bilgileri
Adres; Osmaniye Organize Sanayi Bölgesi Vali Celalettin Cerrah Bulvarı No: 11 Osmaniye

Betong Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Betong firmasında kariyer yapabilirsiniz. Betong insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ