Betemar İş Başvurusu

Teknolojinin sürekli gelişmesi ile birlikte, teknoloji kullanım alanı da giderek büyümektedir. Sağlık sektörü de bu büyümeden nasibini almıştır. Betemar olarak bizler de bu sektöre katkıda bulunuyor olabilmekten dolayı son derece mutluyuz.

Bizim hedeflerimizin başında, sıfır şikâyet prensibi yer alıyor. Hasta memnuniyetini her şeyden önce tutan firmamız bu doğrultuda çalışmalar, anketler ve dilerseniz yüz yüze görüşmeler yapıyor.Hastalarımızın beklentilerin en yüksek düzeyde karşılamak için örgütlenmiş olan firmamız, kolay ulaşım, büyük otopark ve güler yüzlü hizmet ile uygun ödeme seçenekleri ile de sizlerin beğenisini kazanmaya çalışıyor.Temel olarak ileri görüntüleme hizmeti sunan firmamız, detaylı Check-Up hizmetleri de vermektedir.Manyetik rezonans, bilgisayarlı tomografi, dijital röntgen, ultrason, mamografi, renkli doppler… Vb şekilde aklınıza gelebilecek her türlü ileri görüntüleme tekniği hizmeti veren firmamız, alanında uzman personelimiz ile bizden bekleyebileceğiniz her türlü beklentiyi anında cevap veremeye çalışıyor.Bütün bunları yaparken sizlerin beklentileri dışına çıkmıyor ve siz değerli hastalarımıza gerekli bilgileri veriyoruz. Aklınızda kalabilecek en ufak bir soruya dahi fırsat vermeden sizleri bilgilendiriyoruz.

Yaptığımız işin öneminin farkında olup kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Bunun karşılığını da Türkiye’de çok önemli yerlere gelmiş firmalarla İş ortaklığı yaparak alıyoruz.Ancak ne kadar çok firmayla çalışırsak çalışalım ya da ne kadar çok hastamıza hizmet verirsek verelim, Betemar olarak hedeflerimizden sapmadığımız gibi, nitelik konusunda da en ufak bir azalmaya fırsat vermiyoruz.

Betemar İletişim Bilgileri
Adres; 19 Mayıs Caddesi Nova – Baran İş Merkezi Kat: 3, Şişli, İstanbul

Betemar Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Betemar firmasında kariyer yapabilirsiniz. Betemar insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ