Betek Boya İş Başvurusu

İnşaat sektörü sürekli olarak gelişen bir sektör olmanın yanında eksikliklerini tamamıyla giderememiş sektörlerden de biridir. Bizler Betek Boya olarak sektöre girdiğimiz 1988 yılında ilk olarak bu sektörün eksikliklerini tespit ederek, bu yönde çalışmalar yapmaktadır. Bu çalışmalar sonucunda, hazır harçlar, beton katkıları ve izolasyon malzemeleri alanında kaliteli ürünler üreterek inşaat sektörü açıklarını kapatmaya ve müşterilerimizi memnun etmeye çabalamıştır.

1993 yılında, boyada Dünya devi olan Caparol firmasıyla protokol imzalayarak işbirliği yapmaya başlayan firmamız, Filli Boya markası ile Avrupa’nın teknolojisini, Türkiye’nin becerisi ile birleştirerek, inşaat boyası konusunda büyük bir adım atmıştır.

Bu gelişmeler ile boya sektöründe bir numara olmayı hak etmiş olan firmamız sadece boya ile sınırlı kalmayıp,2003 yılında ısı yalıtımı faaliyetlerine de başlamıştır. Kısa sürede bu sektöründe eksikliklerini belirleyip o doğrultuda üretim yapan firmamız bu alanda da lider olmayı başarmıştır.

Bütün bu atılımları yaparken Türkiye Standartlarını ve Avrupa Standartlarını yakından takip eden firmamız, AB Standartları doğrultusunda Araştırma ve Geliştirme çalışmaları yaparak dünya standartlarını yakalamıştır.
Sadece ülkemiz ile sınırlı kalmayan firmamız, Mısırda 10000m2yi geçkin alan üzerine kurulu olan tesiste, 25000 tondan fazla boya üreterek bu alanda ne kadar iddialı olduğunu bir kez daha ispatlamıştır.

Bu atılımları yaparken doğaya ve çevreye olan saygısını hiçbir zaman kaybetmemiş olan Betek Boya, bu çevrenin bizim değil bize olan bir emanet olduğu düşüncesini aklından çıkarmayarak hizmetlerine devam etmektedir.

Betek Boya İletişim Bilgileri
Adres; Ankara Asfaltı Hüseyin Çelik Sok. No:2, Bostancı İstanbul

Betek Boya Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Betek Boya firmasında kariyer yapabilirsiniz. Betek Boya insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ