Betatom İş Başvurusu

Deneyimli doktor, teknisyen ve personel kadrosu ile 1994 yılında  Betatom Emar Görüntüleme ve Tanı Merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Hastaların sorunlarını göz ardı etmeyen, teknolojiyi yakından takip eden, her türlü hastalığın tanı ve tedavisine olanak sağlayan bir kuruluştur. Ayrıca kalite ve sağlığa uygunluk standartlarını her daim en yüksek düzeye taşımaya özen göstermektedir. Bugün bünyesinde bulunan birimleri ile Türkiye’de ki sayılı kuruluşlar arasına girmeyi başarmıştır. Birimleri: MR-Manyetik rezonans, Açık emar, Multislice tomografi, Volumetrik dental tomografi, Panoramik ve sefalometri, Direkt ve endirekt röntgen, Kemik dansitometre, Mammografi, Ultrasonografi, 4D renkli dopler, Eko-ekokardiyografi, Emg-elektromiyografi, Eeg-elekroensefalografi, Laboratuvar şeklindedir.

Betatom emar son teknoloji ile bezenmiş bir emar merkezi olması dolayısı ile hastalarına ve hasta yakınlarına oldukça kolaylık sağlaması ile de gündeme gelmiştir. Betatom sizlere laboratuar ve çeşitli konularda hizmet vermeye devam eden özel kurumlardan biridir. EEG çekimi son derece hassastır ve her yerde iyi bir şekilde çekilemeyebilir. Bunun için en ileri teknoloji ve uzman ekip ile çalışan firma eeg dışında emg ve eko için de aynı öz veri ile çalışmaktadır. Bunun dışında açık emar için güvenebilecek en iyi merkezlerden biridir. Kemik dansitometresi ve mamografi konusunda da her türlü işlem için Betatom sizlere en iyiyi sunmaktadır.

Betatom İletişim Bilgileri
Adres; Çalışlar Caddesi, No:40 İncirli – Bahçelievler / İstanbul

Betatom Kariyer Olanakları
Firma insan kaynakları sayfasından açık pozisyonları inceleyerek cv ve özgeçmiş bilgilerinizle iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Mülakat ve iş görüşmesi sonucunda Betatom firmasında kariyer yapabilirsiniz. Betatom insan kaynakları ve kariyer sayfası.


ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ